Latcredit ātrais aizdevums

Saņem līdz pat Eur 500 uz termiņu līdz 30 dienām (ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu) tikai 15 minūšu laikā. Aizpildi vienkāršu reģistrācijas anketu, piesaki ātro aizdevumu un saņem naudu savā bankas kontā. Pirmais ātrais aizdevums (aizņemoties pirmoreiz) tiek izsniegts bez procentiem – bez procentiem un komisijas.

Saņemt LatCredit ātro aizdevumu

Latcredit ātrais aizdevums

 

 

Pieteikt LatCredit ātro aizdevumu

 

 

Aizdevuma pieteikumus LatCredit pieņem 24 h diennaktī, 7 dienas nedēļā. Iesniedz pieteikumu jau tagad, jo pirmais aizdevums līdz 250 eiro tiek izsniegts bez procentiem – atmaksā tik, cik aizņēmies.

Kas var saņemt LatCredit ātro aizdevumu?

  • Latvijas Republikas pastāvīgi iedzīvotāji;
  • Sākot no 20 līdz 65 gadiem;
  • Ar nevainojamu kredītvēsturi;
  • Ar darba vietu vai regulāriem ienākumiem;
  • Ar bankas kontu un mobilo telefonu;

Kāpēc aizņemties no LatCredit aizdevēja?

  • Pirmais aizdevums bez procentiem;
  • Ātrais aizdevums tiek izsniegts no 20 gadiem;
  • Iespēja pagarināt atmaksas termiņu;
  • Profesionāla apkalpošana;
  • Akcijas;
Kā saņemt ātro aizdevumu

Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jāreģistrējas (aizņemoties pirmoreiz) vai jāielogojas savā lietotāja profilā (reģistrētiem lietotājiem). Reģistrējies un aizpildi reģistrācijas anketa, lai saņemtu pirmo aizdevumu līdz Eur 250 bez bez procentiem. Reģistrācija aizņems tikai dažas minūtes un tā ir maksimāli vienkārša, lai ikviens var pieteikties ātram, ērtam un izdevīgam aizdevumam. Reģistrējoties Tev ir jānorāda tikai vārds, uzvārds, adrese, personas kods un mobilā tālruņa numurs. Aizpildi visus laukus un izpildi visas aizdevēja prasītās lietas. Ja reģistrācija tiks aizpildīta kļūdaini, ātrais aizdevums no LatCredit netiks izsniegts! Pēc reģistrācijas Tev no sava bankas konta (no sava personīgā bankas konta) jāpārskaita viens cents uz LatCredit bankas kontu. Tā LatCredit uzzinās bankas kontu, kurā saņemsi ātro aizdevumu. Veicot reģistrācijas maksājumu: maksājuma uzdevumā Tev ir jānorāda: “Piekrītu aizdevuma līguma noteikumiem, atļauju VSAA sniegt izziņu par maniem pēdējo 6 mēnešu ienākumiem kredītspējas izvērtēšanai”.

Kā atmaksāt ātro aizdevumu

LatCredit piedāvā pagarināt atmaksas termiņu. Tas nozīmē, ka ātro aizdevumu var atmaksāt uzreiz vai pagarināt atmaksas termiņu. Atmaksas termiņu var pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām. Pagarināt var tik reizes, cik nepieciešams. Atmaksas termiņu var pagarināt, ja netiek pārkāpti līguma nosacījumi. Ja Tev ir iespēja atmaksāt visu aizdevumu līdz noteiktajam termiņam, tad atmaksā ātro aizdevumu un esi brīvs no saistībām pret LatCredit. Rēķinus var apmaksāt savas bankas internetbankā vai jebkuras bankas filiālēs visā Latvijas teritorijā. Ja Tev ir problēmas ar naudas atmaksu, tad pagarini atmaksas termiņu. Atmaksas termiņa pagarināšana dod iespēju atmaksāt ātro aizdevumu vēlāk un saglabāt nevainojamu kredītvēsturi.

LatCredit ir speciālā atļauja (Licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. Aizņemies droši, aizņemies no LatCredit. LatCredit darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai 8.00 – 20.00, bet sestdienās un svētdienās 10.00 – 18.00. LatCredit pārskaitījumus veic 15 min. laikā – pārskaitījumi tiek veikti tikai darba laikā. Tie aizdevuma pieteikumi, kuri tiek iesniegti ārpus LatCredit darba laika tiek apstrādāti darba laikā rindas kārtībā.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.