Minicredit

Nedaudz par Minicredit ātro aizdevumu internetā. SMS aizdevums internetā pāris minūtēs neatejot no datora. Aizdevumam vari pieteikties jebkurā diennakts laikā un tad jau gaidīt atbildi uz savu pietikumu aizdevumam.

Aizdevums pieejams tikai fiziskām personām, reģistrētiem lietotājiem, kas reģistrēsies minicredit mājas lapā. Ja esi fiziska persona un reģistrācija nesagādā problēmas, tad vienkārši vari pieteikties aizdevumam, jo Minicredit aizdevums ir pieejams fiziskām personām, kas ir reģistrēti minicredit lietotāji. Tas protams nav viss, jo aizņēmējam ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei, lai varētu pieteikties minicredit aizdevumam. Ja kredītu vēsture ir tīra, tad nepieciešams reģistrēties un pieteikties aizdevumam. Papildus jābūt nokārtotām saistībām ar minicredit jeb pareizāk ar AS Minicredit. Protams arī vecums ir svarīgs, jo aizdevums tiek piešķirts pastāvīgiem Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 gadiem līdz 72 gadiem. Ja esi tajā vecumā, tad arī vajadzētu būt visam kārtībā.

Minicredit aizdevums

Minicredit aizdevumam var pieteikties divos vienkāršo veidos. Visvienkāršākais veids ir pietiekties internetā. Papildus aizdevumam var pieteikties Latvijas pasta nodaļās. Tas nozīmē, ka Minicredit aizdevumam var pieteikties internetā un Latvijas pasta nodaļās. Un protams aizdevums ir pieejams tikai fiziskām personām, reģistrētiem lietotājiem, kas nozīmē, ka pirms pieteikšanās internetā ir jāreģistrējas minicredit mājas lapā. Tiklīdz reģistrācija ir pabeigta – klients ir reģistrēts lietotājs.

Atkārtots aizdevums

Atkārtotu aizdevuma pieteikumu Minicredit aizdevumam var iesniegt, nosūtot SMS. SMS aizdevums ir lielisks risinājums, kas mūsdienīgs un ātrs risinājums. SMS aizdevums ir ļoti populārs īstermiņa aizdevums, jo aizdevumam var pieteikties vienkārši nosūtot SMS. Jūsu aizdevums tiek pārskaitīts uz norēķinu kontu stundas laikā no pieteikuma apstiprināšanas brīža. Tas tiek pārskaitīts AS Minicredit darba laikā.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

1 Response to Minicredit

  1. Babi says:

    Patiešām, atlaides ir lieaiskls, bet nevaru atrast pielietojumu nevienai programmai. Programmu ziņā pieturos pie principa ja var iztikt, tad neizmantoju. Nepatīk nekas lieks. Ceru, ka tiks līdz LightZone, tad nopirkšu tikai dēļ tās. Mēģinājis neesmu, bet pēc video aprakstiem sapratu, ka var iegūt manis iemīļotās U-point tehnoloģijai līdzīgus attēla apstrādes paņēmienus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.