Minicredit ātrais aizdevums

Ielogojies savā lietotāja profilā vai izpildi vienkāršu reģistrāciju. Ja esi jauns klients, tad izveido savu profilu un piesaki ātro Minicredit aizdevumu līdz 200 eiro pāris minūšu laikā. Minicredit pirmais aizdevums ir bez procentiem.

Saņemt Minicredit ātro aizdevumu

Minicredit ātrais aizdevums

Saņemt pirmo aizdevumu bez procentiem un ātro aizdevumu internetā var tikai reģistrēti lietotāji. Pēc reģistrācijas apstiprini savu lietotāja profilu pārskaitot 0.01 (vienu centu) no sava bankas konta uz Minicredit bankas kontu.

Kas var saņemt Minicredit aizdevumu

  • Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 72 gadiem;
  • Bez pārkāptām kredītsaistībām;
  • Bez kavētiem maksājumiem citās kredītiestādēs;
  • Ar nokārtotām saistībām pret Minicredit;
  • Ar pastāvīgiem un oficiāliem ienākumiem;

Ātrais aizdevums internetā tiek pārskaitīts uz Jūsu bankas kontu. Jums jābūt bankas kontam Latvijas Republikā reģistrētā bankā. Ja aizņemies pirmo reizi, tad Tev no sava bankas konta jāpārskaita uz Minicredit  bankas kontu 0,01 Eur konta identifikācijai. Aizņemoties atkārtoti, konta identifikācija vairs nav jāveic. Bankas konta identifikācija ir obligāta prasība (to pieprasa visi Latvijas aizdevēji), lai varētu saņemt ātro aizdevumu bez maksas no Minicredit.

Pirmais aizdevums bez procentiem

Aizņemoties 50 Eur + procenti un komisija 0 Ls = Atmaksā 50 Eur

Aizņemoties 75 Eur + procenti un komisija 0 Ls = Atmaksā 75 Eur

Aizņemoties 100 Eur + procenti un komisija 0 Ls = Atmaksā 100 Eur

Aizņemoties 150 Eur + procenti un komisija 0 Ls = Atmaksā 150 Eur

Minicredit aizdevējs izsniedz ātro kredītu internetā no 50 Eur līdz 500 Eur uz atmaksas termiņu no 5 līdz 30 dienām. Pirmajā reizē aizņēmējs var saņemt no 50 Eur līdz 200 Eur lielu ātro kredītu bez procentiem. Otrajā reizē tas būs 50 Eur līdz 300 Eur liels ātrais aizdevums. Trešajā aizņemšanās reizē tiek piedāvātas naudas summa no 50 Eur līdz 400 Eur. Sākot no ceturtās reizes – 50 Eur līdz 500 Eur.

Kā atmaksāt aizdevumu

Tu vari atmaksāt ātro aizdevumu uzreiz vai pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Ja Tev ir nauda aizdevuma atmaksai, tad atmaksā ātro aizdevumu Minicredit. Ja Tev ir radušās problēmas ar aizdevumu atmaksu, tad labākais variants ir pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Ātrā aizdevuma atmaksas termiņu var pagarināt uz 5, 15 vai 30 dienām. Tu veic pagarinājumu un uz Tavu mobilo tālruņa numuru, kuru norādīji reģistrācijas laikā, saņemsi īsziņu ar jaunu aizdevuma atmaksas termiņu.

Minicredit darba laiks

Minicredit darba laiks: darba dienās no 9:00 līdz 19:00, sestdienās un svētdienās no 10:00 līdz 15:00. Šajā laikā tiek izsniegti aizdevumi un uzklausīti Jūsu jautājumi. Ja Tu būsi pieteicis ātro Minicredit aizdevumu ārpus darba laika, tad nauda tiks pārskaitīta uz norādīto bankas kontu – Minicredit darba laikā.

Minicredit aizdevums

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.