MiniCredit – vienkāršs ātrais kredīts

MiniCredit.lvKaut arī MiniCredit nevar nosaukt par populārāko kredītdevēju Latvijā, tas piedāvā 1. aizdevumu saņemt bez procentiem, tāpēc ir interesants visiem, kam vien ir vēlme ņemt ātro kredītu. Šajā rakstā apskatīsim MiniCredit piedāvāto ātro kredītu, mēģinot jūs pārliecināt, kāpēc ņemt šo kredītu.

Kāpēc aizņemties no MiniCredit?

●             Aizņemties vari līdz 200 eiro bez procentiem.

●             Kopējā kredīta summa līdz 500 eiro.

●             Aizņemties var jebkurš ar regulāriem ienākumiem, no 20 līdz pat 72 gadu vecumā.

●             Viegli aizņemties un viegli atdot ar ērti izmantojamo mājaslapu. Paņemt kredītu var arī aizsūtot SMS.

●             Dažādas akcijas – piesaisti draugus, saņemot 5 latus par katru piesaistīto paziņu, kas paņēmis kredītu MiniCredit, kā arī izmanto autoservisa “Oranž Garaž” pakalpojumus ar 20% atlaidi, uzrādot MiniCredit kuponu.

●             Aizņemties no MiniCredit ir sevišķi izdevīgi, jo 1. aizdevums ir bez procentiem, tādējādi varat ietaupīt, ja esat jau 1. bezprocentu kredītu iztērējis pie citiem kredītdevējiem.

●             Aizdevumu piešķir 15 minūšu laikā.

●             Aizdevumu varat ērti pagarināt, ja nevarat to atdot laikā.

Par MiniCredit uzņēmumu

Minicredit aizdevums

MiniCredit ir 2009. gadā dibināta kredītiestāde, kas sakņojas Igaunijā. Tā pieder divām Igaunijā reģistrētām kompānijām – “AS Kapitum OU” 80% apmērā un AS “MiniCredit” – 20% kapitāldaļu apmērā. To reģistrējis Igaunija pilsonis Dmitrijs Berezovskis. Viens no uzņēmuma valdes locekļiem ir baņķiera Valērija Kargina dēls Maksims Kargins. MiniCredit pašlaik darbojas četrās valstīs – Latvijā, Igaunijā, Polijā un Gruzijā, tātad to var saukt par globālu ātro kredītu sniedzēju. MiniCredit Latvijā darbojas no 2009. gada novembra, un piedāvā kredītus summā līdz 500 eiro – aizņemoties pirmoreiz līdz 150, no otrās reizes – 200 Eur, no trešās – 300 Eur, u.t.t.

Atbildīgi… atbildīgi!

Aizņemies atbildīgi, lai ne tev, ne tev tuvajiem šī aizņēmuma dēļ nenākas ciest. Aizņemoties skaidri nosaki, cik daudz naudas tev nepieciešams, cik daudz tu varēsi atdot un kad. Aizņemties puslīdz droši vari tad, kad aizdevumu atmaksai tev jātērē 30% no savas mēneša algas.

Pasaulē ir maz lietu, kas ir apkaunojošākas un vairāk bojā attiecības, nekā naudas iesaiste cilvēku attiecībās. Un tomēr, varbūt ir vērts izmēģināt, vai draugi un ģimene tiešām tev palīdzētu nelaimē – nekautrējieties, jo viņi tev nekad neprasīs procentu maksājumus, un, ja vien neaizņemsities vairākus simtus latu, diez vai arī sūdzēs tiesā.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.