Nordcard.eu karte

Starp kapitālsabiedrībām, kuras saņēmušas speciālo atļauju patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai, saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centra informāciju, kopš 06.06.2016. ir arī SIA “Hedge Capital Company”, kuras tuvāks apraksts par pakalpojumu ir pieejams zuz. Šī kompānija darbojas kredītu biznesā kā jebkurš aizdevējs uzņēmums, taču tās darbības principi ir tuvāki banku principiem.

Kas ir Nordcard?

Nordcard

Tāpat kā bankas, arī SIA “Hedge Capital Company” (turpmāk sauksim to par Nordcard – nozīmīga kompānijas produkta vārdā) apkalpo klientus ar internetbankas starpniecību, kas nosaukta par Online Banking. Ar tās palīdzību varat uzzināt savu konta informāciju – pārskatus par maksājumiem, skaidras naudas izņemšanu bankomātos un citām transakcijām. Jūs varat arī naudu pārskaitīt uz citu kontu, maksāt rēķinus, tātad izmantot Online Banking kā jebkuras bankas kontu. Taču pašas Nordcard bankas konts, kurā arī jāieskaita visi līdzekļi, kas saistīti ar Jūsu konta izmantošanu, atrodas Rietumu bankā.

Kā pieteikties Nordcard?

Lai reģistrētu savu Nordcard kontu, būtībā – lai saņemtu individuāli noteiktu kredītlimitu no 100,- EUR līdz 5000,- EUR, kuru izmantosiet, lietojot bankas kartei līdzīgo Nordcard – Jums jāpiesakās. Pieteikšanās izmaksā 0,01 EUR – identifikācijai nosūtot no sava bankas konta šo summu. Pēc tam 2 stundu laikā Jūs saņemsiet atbildi, kurā atradīsiet pieprasītā kredīta apjoma apstiprinājumu vai noliegumu. Pozitīva atbilde iespējama, ja Jums ir 18 līdz 65 gadi un neto ienākumi, sākot ar 270,- EUR mēnesī. Ja Jums ir negatīva atmaksas vēsture Nordcard vai aktīvas parādsaistības, aizdevums Jums diemžēl tiks liegts. Taču karti iespējams noformēt arī tādā gadījumā, ja Jums bijusi negatīva kredītvēstures pieredze citur. Visu izšķirs pieteikuma izskatīšana.

Labākais no Nordcard

Labā ziņa ir tāda, ka šis kredīts ir bez maksas par procentiem, tātad nav jāmaksā procenti par aizņēmumu – ja Jūs atdosiet kredītu pilnā apmērā septiņu dienu laikā. Ir daudz izdevīgu momentu, piemēram, ceļojumu un pirkumu apdrošināšana ir bez maksas, konta papildināšana ar pārskaitījumu ir bez maksas, tāpat arī pirkumi. Pirms termiņa atmaksājot kredītu, kredītlimita izsniegšanas komisijas maksa tiek proporcionāli samazināta, ņemot vērā laika posmu no Līguma noslēgšanas brīža līdz brīdim, kad esat izpildījis visas saistības saskaņā ar noslēgto līgumu). Mēnesī jāatmaksā 5 % no iztērētās kredīta summas (minimālais apjoms), un par izmantoto kredītu likme ir 5 % mēnesī. Apkopojot minēto, izskatās, ka Nordcard ir izdevīga pirkumu apmaksai, kā arī ceļojumu apdrošināšanai (šo pakalpojumu līdz ar kartes iegādi piedāvā ERGO) un bonusu uzkrāšanai par katru pirkumu.

Kā ar ierasto jautājumu, vai ir iespējams atlikt kārtējo kredīta atmaksas maksājumu? Jā, tas ir iespējams, un šādu piedāvājumu izsaka pats aizdevējs, ja Jūs esat samaksājis visus uzkrātos procentus, līgumsodu, komisijas un nokavējuma procentus.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.