OpenCredit ātrais aizdevums

Pirmais aizdevums no OpenCredit līdz 200 Eur ir bez procentiem. Open Credit uzņēmums piedāvā aizdevumu no 50 līdz 1500 eiro apmērā ar dažādiem apmaksas grafikiem. Ātrais aizdevums pieejams Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem.

Pieteikties aizdevumam

 OpenCredit ātrais aizdevums

OpenCredit pieprasa regulārus ienākumus, kas ļauj atmaksāt ātro interneta aizdevumu bez ķīlas.

Kas var saņemt ātro Opencredit aizdevumu

  • Reģistrēti Open Credit lietotāji;
  • Latvijas iedzīvotāji ar regulāriem ienākumiem;
  • Bez kavētiem kredīta maksājumiem;
  • Bez pārkāptām parādsaistībām citās kredītiestādēs;
  • Vecumā no 20 līdz 70 gadiem;

Lai iesniegtu pieteikumu un saņemtu aizdevumu no Opencredit, aizņēmējs reģistrējas Mājas lapā, kurā tiek izveidots Lietotāja konts. Izpildi vienkāršu reģistrāciju ievadot vārdu, uzvārdu, adresi, personas kodu, e-pasta adresi un konta numuru. Pārskaiti 0.01 Eur (vienu centu) no sava bankas konta uz Opencredit bankas kontu, lai pabeigtu reģistrāciju. Gaidi naudu savā bankas kontā – Tik vienkārši ir pieteikties Opencredit aizdevumam internetā.

Ērtākais un ātrākais veids, kā pieteikties Opencredit aizdevumam ir ielogojoties savā profilā un piesakot ātro aizdevumu vai nosūtot SMS.

Opencredit ātrie aizdevumi

Opencredit piedāvā ātros aizdevumus bez ķīlas un galvojuma. Opencredit izsniedz ātros aizdevumus no 50 Eur līdz 1500 Eur uz laiku līdz 12 mēnešiem. Aizdevumu var atmaksāt vienā maksājumā vai, sastādot atmaksas grafiku, pa mēnešiem. Opencredit izsniedz ātros aizdevumus atkarībā no katra klienta maksātspējas.

Kur atmaksāt Opencredit aizdevumu

Ātro opencredit aizdevumu var apmaksāt izmantojot interneta bankas starpniecību, jebkuras bankas filiālē vai kādā no Latvijas pasta nodaļām. Opencredit ir bankas konti Swedbank bankā, SEB bankā, DnB bankā, Citadele Bankā, Nordea bankā, GE Money bankā. Veicot maksājumu ar interneta bankas starpniecību izvēlies savu banku, lai nebūtu jāmaksā komisijas maksa par pārskaitījumu.

OpenCredit

Opencredit darba laiks ir no 8:00 līdz 22:00. Tas nozīmē, ka aizdevumi tiek izsniegti katru dienu no 8:00 līdz 22:00. Opencredit darba laikā vari uzdot jautājumus zvanot un saņemot atbildi uz sev interesējošo jautājumu. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas spējas atgriez ātro interneta aizdevumu Opencredit uzņēmumam.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.