Overdrafts

Aizdevums, naudaDaudzi cilvēki mūsdienās vēl joprojām nemaz nezina, ko nozīmē overdrafts un kāda ir tā patiesā nozīmē, tāpēc šoreiz parunāsim par un ap overdraftu.

Overdrafts ir daudz izdevīgāks par ātrajiem kredītiem, tāpēc nav saprotams, kāpēc daudzi cilvēki, overdraftu bieži vien salīdzina ar ātro kredītu. Pie tam overdrafam nav nekādi pieejamības ierobežojami, ja ņemot ātro kredītu ir jāgaida, kas sāks strādāt filiāles, tad šajā gadījumā overdrafts darbojas 365 dienas gadā 24 stundas nedēļā.

Lai saņemtu overdraftu viss, kas nepieciešams aiziet uz banku un vienoties ar bankas pārstāvjiem, tieši tāpat ir jāvienojas par konkrēta lieluma limitiem, cik lielu overdraftu Jūs varēsiet saņemt. Tad, kad būsiet veiksmīgi pieslēguši overdraftu, Jūs varēsiet vairs neuztraukties par to, ka uz kartes nepietiks nauda, konkrētiem pirkumiem, ne reizi vien, dzīvē gadās tā, ka pērkot lielākus pirkumus, pietrūkst nauda un tās ir tikai liekas galvas sāpes un problēmas, bet ar overdraftu par šāda veida problēmām Jūs varat aizmirst uz visiem laikiem!

Kāpēc cilvēki aizņemas nevis krāj naudu?

Cilvēki nereti aizņēmās un saprot, ka būs ļoti grūti atdot kredītu, tāpēc aizņēmās citu, lai atmaksātu iepriekšējo, lai veiktu šādu ķēdes darbību, Jums ir jābūt 100%, ka spēsiet atmaksāt paņemtos kredītus, ja nespēsiet, tad Jūs iekulsieties lielās problēmās no kurām tikt ārā būs ļoti grūti un dārgi, tomēr nereti cilvēki tā izdara un iekļūst lielās parādsaistībās. Šādos gadījumos vislabākais variants ir aizņemties no draugiem, ģimenes vai paziņām, ja summas lielums nav pārmērīgi liels, tad visticamāk savāksiet sev nepieciešamo naudas summu, šādā veidā Jūs būsiet paglābts no soda procentiem, un neiekļūsiet milzīgos parādos.

Ļoti svarīgi atcerēties, ka aizņemties vajag tikai tajos dzīves gadījumos, kad nauda nepieciešama tikai ārkārtas gadījumos, ja vēlaties iegādāties datoru, televizoru vai vienalga ko, tad aizņemties šādām iespējām būtu diezgan muļķīgi, tā vietā lai nelielā laika termiņā iekrātu naudu priekš konkrētās preces, liela daļa cilvēku pat grūtās dzīves situācijās izvēlas paņemt kredītu un iegādāties kādu jaunu lietu, pēc neilga laika saprazdami, ka samaksāt būs grūti, labākajā gadījumā prasa palīdzību draugiem, sliktākajā – ņem citu kredītu, lai atmaksātu iepriekšējo. Atcerieties, ka kredīts ir atbildība, ja nespējat saplānot savus maksājumus, tad nemaz nedomājiet par jebkāda kredīta ņemšanu!

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.