Padomi aizņēmējiem

Svarīgi apsvērt kā šī kredīta atmaksa ietekmēs jūsu ģimenes budžetu. Ja ņemsiet ātro kredītu, tad ir jāņem vērā ka atmaksa, visdrīzāk, būs jāveic vienā maksājumā jau tuvākajā laikā. Šāds maksājums var atstāt graujošu iespaidu uz mazāku budžetu.

Aizdevuma apjoms ir svarīgs lemjot kāds aizdevums ir nepieciešams. Ātrais kredīts ir labāks, kad runa ir par nelielām summām. Ja nepieciešama liela summa tad būtu jāskatās banku vai patēriņa kredītu iestāžu virzienā.

Atkarībā no nepieciešamās summas ir, objektīvi, jāizvērtē cik ilgā laikā varēsiet to atmaksāt. Ja atmaksa pēc 30 dienām nesagādās problēmas, tad ātrais kredīts ir lieliska iespēja apmierināt jūsu vajadzības. Bet ja šāda atmaksa nederēs, ja atmaksu nespēsiet veikt vienā maksājumā ir jāmeklē citas iespējas. Atmaksas termiņš ir sasaistīts ar jūsu budžetu, cik varat atļauties tik varat atļauties, citu iespēju nav.

Ātrais kredīts var būt glābšanas riņķis vai tas var būt enkurs. Tas ir atkarīgs no jūsu spējas rīkoties atbildīgi. Pieņemot pareizus lēmumus varat paveikt ļoti daudz.

Ja esat izvērtējuši savas iespējas un ātrais kredīts ir pareizais variants, tad atliek izlemt kur šo aizdevumu ņemt. Ir gana daudz dažādu aizdevēju. katrs piedāvā savas akcijas, savus noteikumus, savas priekšrocības. Lai pieņemtu pareizo lēmumu ir jāpievērš uzmanība vairākiem faktoriem un to saderībai ar jūsu iespējām un plāniem.

Lūk daži no tiem:

  • Pirmā kredīta komisijas maksa.(Ja tas ir jūsu pirmais aizdevums).
  • Komisijas maksa.
  • Pagarināšanas noteikumi.

Daudzi Latvijas aizdevēji piedāvā iespēju saņemt pirmo aizdevumu nemaksājot komisijas maksu par to. Šādi varat iegūt bezmaksas aizdevumu. Spiedīgos apstākļos tas var būt pat ļoti izdevīgi.

Ja tas nav ūsu pirmais aizdevums vai aizdevējs nepiedāvā bezmaksas aizdevumu, tad komisijas maksa vai procenti ir ļoti svarīgi pie izvēles. Šādi varat salīdzināt summas kuras nāksies pārmaksāt no aizdevēja pie aizdevēja.

Lielākā daļa ātro kredītu piedāvā iespēju pagarināt aizdevuma atmaksu. Šis ir maksas pakalpojums un izmaksas var atšķirties no aizdevēja pie aizdevēja, kā arī atkarībā o summas un termiņa. Daži aizdevēji piedāvā veikt pagarināšanu tikai divas reizes.

Visi šie faktori ir rūpīgi jāizvērtē pirms pieņemt lēmumu. Jūs esat atbildīgi par savu labklājību, neapdomīgi kredīti to var tikai pasliktināt.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.