Par kredītu ar SMS

SMS kredīts izklaidei, pārtikai, neparaudzētiem maksājumiem, auto remontam vai kam citam, kam labs palīgs var būt SMS kredīts. Jauniem klientiem SMS kredīts bez maksas un ķīlas pāris minūšu laikā uz bankas kontu.

Cik maksā SMS kredīts

SMS kredīts pirmajā reizē ir par baltu velti. Vienīgās izmaksas būs lietotāja konta apstiprināšana – 0.01 Eur. Tas nozīmē, ka pēc reģistrācijas Jums būs jāpārskaita 1 cents uz aizdevēja kontu, lai apstiprinātu reģistrāciju. Pirmais SMS kredīts par velti nozīmē tikai to, ka būs jāatmaksā tā naudas summa, kāda tika paņemta. Aizņemoties SMS kredītu, piemēram, 120 Eur uz 20 dienām, Tev pēc 20 dienām būs jāatdod tie paši 120 Eur. Naudas summu un atmaksas termiņu izvēlies pats (piemēram, 145 Eur uz 23 dienām un tamlīdzīgi).

Kā atmaksāt SMS kredītu

SMS kredītu var atmaksāt vairākos vienkāršos veidos. Atmaksas termiņa beigās ir divas iespējas, kā atmaksāt SMS kredītu – atmaksāt SMS kredītu uzreiz vai pagarini atmaksas termiņu vēl par 7, 14 vai 30 dienām. Otrais variants ir domāts situācijās, ja klientam ir grūtības atmaksāt visu SMS kredītu uzreiz. Tas dod iespēju pagarināt atmaksas termiņu un attiecīgi nepārkāpt līguma nosacījumus. Ja nepieciešams, pagarini SMS kredīta atmaksas termiņu.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , , . Bookmark the permalink.

4 Responses to Par kredītu ar SMS

 1. Affinity says:

  These topics are so confusing but this hleped me get the job done.

 2. Kaspar K says:

  Aizņēmos šos kredītu un aizlaidu ceļojumā, jo tā ir diezgan sakarīga naudas summa. Pirmajā mēnesī nespēju samaksāt un izmantojo Jūsu piedāvājumu atlikt kredīta atmaksas termiņu. Tas tiešām ir izdevīgi un pretimnākoši. SMS kredīt ir superīgi !! ! !!

 3. Kaspar K says:

  Un vispār liels paldies par aizdevumu ar SMS

 4. admin says:

  Lai veicas un prieks dzirdēt, ka SMS kredīts Jums ir palīdzējis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.