Pirmais aizdevums bez procentiem

Šis ir tas piedāvājums, kuru noteikti jāizmanto, ja aizņemies pirmo reizi. Pirmais aizdevums bez procentiem ļauj atmaksāt aizdevumu bez procentiem un komisijas. Pirmo aizdevumu bez procentiem piedāvā vairāki Latvijas aizdevēji:

 Pirmais aizdevums bez maksas

Aizņemoties, piemēram, 50 eiro uz 10 dienām, tad pēc 10 dienām būs jāatmaksā tie paši 50 eiro. Aizņemoties, piemēram 100 eiro uz 30 dienām, tad pēc 30 dienām būs jāatmaksā tie paši 100 eiro. Aizņemoties, piemēram 150 eiro uz 20 dienām, tad pēc 30 dienām būs jāatmaksā tie paši 150 eiro.

Kur aizņemties pirmo aizdevumu bez procentiem

Pirmais aizdevums bez procentiem tiek piedāvāts no SMScredit.lv, Ondo.lv, Ferratum, ViaSMS, Sohocredit, Minicredit un citi.

Pirmā aizdevuma summas – bez komisijas un procentiem

SMScredit.lv, Minicredit un Ondo.lv piedāvā aizņemties pirmo aizdevumu līdz Eur 300. GreenCredit piedāvā aizņemties pirmo aizdevumu līdz Eur 350. Sohocredit piedāvā aizņemties pirmo aizdevumu līdz Eur 250.

Kas var saņemt pirmo aizdevumu bez maksas

 • Latvijas Republikas iedzīvotāji;
 • Fiziskas personas;
 • Vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
 • Ar nevainojamu kredītvēsturi;

Ātrais aizdevums tiek pārskaitīts uz bankas kontu. Tev būs vajadzīgs bankas konts, mob. Telefons un e-pasta adrese. Bankas konta atlikumam jābūt vismaz Eur 0.01. Viens cents būs jāpārskaita aizdevējam, lai varētu pabeigt reģistrāciju un saņemt ātro kredītu (pirmo aizdevumu bez procentiem). Tādā veidā notiek bankas konta identificēšana. Šāda darbība jāveic tikai jaunajiem klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi. Ja Tu jau esi reģistrējies, tad atliek ielogoties lietotāja kabinetā un pieteikties kredītam.

Pirmais aizdevums bez procentiem, bez komisijas un papildus maksājumiem ir ļoti laba izvēle, ja steidzami vēlaties aizņemties īstermiņa kredītu uz neilgu laika posmu. Pirms aizdevuma ņemšanas izvērtējiet, cik stabili ir jūsu ienākumi, vai būs pa spēkam atmaksāt naudu noteiktajā termiņā. Ja Jums nav šaubu par savām spējām atmaksāt aizdevumu, aizņemieties pirmo aizdevumu bez procentiem, lai nenāktos pārmaksāt procentos un komisijas maksās.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Pirmais aizdevums bez procentiem

 1. Kaspar K says:

  Šis ir tas lieliskais kredīts bez procentiem 🙂 Prieks ka pastāv tāds liels un uzticams uzņēmums k ā JŪS

 2. admin says:

  Tieši tā ! Pirmais kredīts ir bez maksas – bez procentiem un komisijas. Klienta izmaksas ir tikai 0.01 santīms, kas jāpārskaita uz aizdevēja kontu, lai varētu aktivizēt lietotāja profilu.

 3. Ātrais aizdevums says:

  Aizdevēji:

  Ar zaļo – neprasa darba vietu

  Ar sarkano – prasa darba vietu

  Izvēlies sev piemērotāko!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.