Pirmais kredīts bez maksas nav. Ir bez procentiem!

 
Kredīts bez procentiem (Eiro)
Procenti
Izsniegšanas laiks
Izsniegšanas vecums
Pieteikties bezprocentu kredītam
Ondo pirmais kredīts
Līdz 300
0%
Ap 10 min.
20 - 75
Pieteikt Ondo pirmo kredītu
CreditON
Līdz 300
0 %
15 min.
20 - 70
Pieteikt CreditON kredītu
GreenCredit ātrais aizdevums
Līdz 300
0 %
10 - 20 min.
21 - 75
Pieteikt GreenCredit kredītu
Credit
ViaSMS
Līdz 350
0 %
10 - 20 min.
20 - 70
Pieteikt ViaSMS kredītu
Ferratum
Līdz 350
0 %
10 - 20 min.
21 - 75
Pieteikt Ferratum kredītu
Minicredit
Līdz 300
0 %
10 - 60 min.
20 - 72
Pieteikt Minicredit kredītu
Kredits7
Līdz 300
0%
10 - 30 min.
21 - 65
Pieteikt Kredits7 kredītu
Kredits365
Līdz 300
0%
10 - 30 min.
21 - 70
Pieteikt Kredits365 kredītu
Finanza ātrais aizdevums
Līdz 200
0%
10 - 30 min.
20 - 70
Pieteikt Finanza kredītu

 

Bez % maksas kredīts

 

Jūs varat saņemt pirmo kredītu līdz 150 eiro un vairāk BEZ papildus MAKSAS (bez procentiem, bez komisijas maksas) tikai 15 minūšu laikā, vienkārši salīdziniet aizdevējus, izvēlieties aizdevēju un izpildiet vienkāršu reģistrāciju internetā.

Kas var saņemt pirmo kredītu bez procentiem?

Lai saņemtu pirmo kredītu bez procentiem, Jums:

  • ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību;
  • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

 

Pretrunas, kas aptver ātros kredītus, rada apjukumu cilvēkos par to, kā ātrais kredīts darbojas. Patiesība ir tāda, ka ātrie kredīti nav domāti tikai trūcīgajiem vai tiem, kas nesaprot, cik tie var būt finansiāli bīstami. Tās nav lamatas, lai ievilinātu nepiesardzīgos. Ātrais kredīts ir vienkāršs īstermiņa aizdevums ar dažiem ierobežojumiem. Atšķirībā no tipiska aizdevuma, ātrais kredīts neietver tik daudz birokrātijas un neskaitāmas pārbaudes.

 

Kas ir pirmais kredīts bez procentiem

 

Pirmais kredīts bez procentiem ir īstermiņa aizdevums, kas pieejams ikvienam sākot no 20 gadiem ar nevainojamu kredītvēsturi. Aizņēmējs aizpilda vienkāršu pieteikumu internetā un saņem naudu savā personīgajā bankas kontā. Pirmais kredīts bez procentiem ir bezprocentu kredīts, jo aizņemoties pirmo kredītu bez papildus maksas – jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmāties. Pirmais kredīts bez papildus maksas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, 150 eiro uz 20 dienām, pēc 20 dienām būs jāatdod tie paši 150 eiro. Tas nozīmē, ka aizņemoties pirmo reizi – ātrais kredīts internetā tiek izsniegts bez procentiem un komisijas maksas. Jāpiebilst, ka paņemtā naudas summa būs jāatmaksā!

Kad paņemt pirmo kredītu bez papildus maksas

 

Mēs bieži sastopamies ar finanšu krīzēm, kas padara mūsu dzīvi ļoti nelaimīgu. Lai atrisinātu mūsu finanšu grūtības, mums nepieciešama tūlītēja naudas palīdzība. Bet problēma ir tā, ka mēs jau esam iztērējuši visu algu un mūsu algas diena joprojām ir tālu. Lai atrisinātu šīs grūtības, mums ir nepieciešama naudas palīdzība, kas ir viegli pieejama, kad tas vajadzīgs. Pirmais kredīts bez papildus maksas ir labākā izvēle šādās situācijās.

 

Pirmais kredīts bez procentiem ir noderīgs, ja mums ir nepieciešama nauda, lai apmierinātu vajadzības ļoti īsā laika posmā. Pirmie kredīti bez procentiem tiek izsniegti uz ļoti īsu laiku. Aizdevēji izsniedz pirmos kredītus bez procentiem aizņēmējiem, kuriem ir nepieciešama steidzama nauda nelielam laika periodam tikai uz dažām nedēļām. Šos aizdevumus ir ļoti viegli iegūt. Aizdevuma summa var atšķirties no EUR 5 līdz EUR 500 un vairāk. Atsevišķos gadījumos tā var būt vēl lielāka. Tas galvenokārt ir atkarīgs no aizņēmēja uzticamības un nepieciešamības.

 

Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos! Pirmais kredīts bez papildus maksas nav paredzēts ilgstošai lietošanai, un būtu jāizmanto tikai tad, kad nepieciešams.

© 2013 Ātrais aizdevums, visas tiesības paturētas.