Populārākie ātrie kredīti

Mūsdienās viens no populārākajiem naudas aizņemšanās veidiem ir ātrie kredīti. Aizņemties naudu pie kāda no ātro kredītu izsniedzējiem ir ļoti vienkārši un nav jāpatērē ilgs laiks dažādām lēnām procedūrām un papīru kalnu pildīšanai.

Populārākie ātro kredītu izsniedzēji piedāvā iespēju saņemt naudu pat 15 minūšu laikā, turklāt to iespējams izdarīt neizejot no mājām. Lai saņemtu ātro kredītu jums atliek vien izvēlēties sev tīkamāko un piemērotāko kredītu sniedzēju un izpildīt tā mājas lapā norādītās darbības vienkāršai un ērtai kredīta saņemšanai.

Saņemt ātro kredītu no populārākajiem aizdevējiem

Saņemt kredītu

Šobrīd Latvijā darbojas vairāk kā 14 ātro kredītu izsniegšanas firmas, kuras piedāvā dažādus noteikumus kredītu ņēmējiem.

Populārākie ātrie kredīti ir pieejami:

  • SMScredit.lv ātrais kredīts (pirmais kredīts bez procentiem, akcijas)
  • ViaSMS ātrais kredīts (pirmais kredīts bez procentiem, akcijas)
  • Crediton ātrais kredīts (pirmajā reizē atmaksā mazāk, nekā aizņēmies)
  • Sohocredit ātrais kredīts (pirmais kredīts bez procentiem, akcijas)

Aizdevēji

Mazāk pazīstami, taču noteikti ne sliktāk strādājoši ir tādi ātrie kredīti kā: Open credit, ferratum un vēl citi.

Gan populārākajiem ātrajiem kredītiem, gan arī mazāk zināmajiem, pastāv dažāda veida kredītu izsniegšanas principi, kas vienam var šķist izdevīgi taču citam gluži pretēji. Lai izvēlētos sev piemērotāko ātrā kredīta sniedzēju, pirms naudas aizņemšanās ir svarīgi izvērtēt dažas detaļas kredītu izsniedzēju piedāvājumā.

Viena no lietām kam pievērst uzmanību izvērtējot gan populārāko, gan arī ne tik populāro ātro kredītu sniedzēju piedāvājumus ir procentu likme konkrētajam, jūsu izvēlētajam, atdošanas termiņam. Dažādi kredītu sniedzēji piedāvā dažādas procentus likmes un jūsu interesēs ir maksāt mazāk procentus par summu, kuru vēlaties aizņemties, taču jārēķinās ar to, ka pieaugot termiņam uz kuru naudu aizņematies, pieaug arī aizņēmuma procentu likme.

Īpaši jāuzsver, ka atkarībā no konkrētās situācijas un nepieciešamā naudas daudzuma mainās tas vai jūsu izvēlētais kredītu devējs jums ir piemērots vai nē, tāpēc būtu vēlams katru naudas aizņemšanās reizi izvērtēt atsevišķi, īpašu uzmanību pievēršot termiņam uz kuru vēlaties naudu aizņemties un jums nepieciešamās naudas summas lielumam.

Tas vai izvēlaties populārākos ātros kredītus vai dodat priekšroku mazāk populārajiem ir jūsu ziņā, taču pirms aizņematies, izvērtējam savas iespējas naudu atdot laikus.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.