Saņemt SMS kredītu

SMS kredīts jeb ātrais kredīts jau kādu laiku ir labi pazīstams aizdevuma veids gan Latvijā, gan visā pasaulē. SMS kredītu kā ātru un vienkāršu veidu naudas aizņēmumam ikdienu izmanto simtiem Latvijas iedzīvotāju.

Ātrais kredīts ir īpaši izdevīgs naudas ieguves veids tad, ja ir nepieciešam konkrēta ne pārāk liela naudas summa un ir zināms, ka pēc neilga perioda šo naudu varēsiet atdot. SMS kredīta specifika jau slēpjas tā nosaukumā – kredītu iespējams saņemt ātri un tā atmaksas laiks arī nav pārāk ilgs, tas nozīmē, ka nauda paredzēta neparedzētiem gadījumiem un steidzamām nepieciešamībām.

Kā saņemt SMS kredītu

Saņemt naudu

Ātro kredītu ir iespējams saņemt internetā, kā arī daži no kredītu izsniedzējiem piedāvā naudu saņemt ar SMS (īsziņas) palīdzību vai arī iesniegt kredīta pieprasījumu Latvijas pasta nodaļās vai veikalos Maxima. Izvēloties naudu saņemt internetā jūs ietaupīsiet savu laiku, kā arī līdzekļus ko izlietotu transporta izdevumiem. Lai saņemtu naudu atliek vien izpildīt kredīta izsniedzēja mājas lapā norādītos soļus kredīta saņemšanai, kas neaizņems vairāk par 5 – 10 minūtēm.

Summa un atmaksas termiņš

Summu ko vēlaties aizņemties, kā arī atmaksas termiņu ir iespējams noteikt jums pašam atbilstoši konkrētā kredīta devēja piedāvājumam, tieša tāpēc pirms naudas aizņemšanas ir svarīgi saprast, kurš naudas aizdevējs atbilst jūs vēlmēm un vajadzībām.

Lai varētu saņemt SMS kredītu jums jāatbilst pāris vienkāršiem nosacījumiem:

SMS kredīts

  • Jābūt sasniegušam vismaz 20 gadu vecumu
  • Jābūt Latvijas pilsonim vai pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam
  • Nepieciešams e-pasts un mobilā telefona numurs
  • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām

SMS kredīts var būt jūs palīgs grūtā situācijā, turklāt vairākas kreditēšanas iestādes ir gatavas nākt pretī un grozīt atmaksas datumus. Piemaksājot nelielu summu jums ir iespējas kredīta atmaksas datumu pārcelt par mēnesi vai mazliet vairāk, ja kādu iemeslu dēļ nespējat naudu atmaksāt laikus. Pirms aizņemšanās būtu svarīgi izvērtēt vai naudu spēsiet atmaksāt noteiktajā laika termiņā.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.