Smieklīgi atgadījumi ar SMS kredītiem

SMS kredīts ir iekarojis vietu ne tikai finanšu sektorā, bet arī kļuvis par pamatu dažādiem jokiem vai ironizēšanai. Piemēram, ja piektdienā sēžat ar draugiem, bet nav naudas, lai ietu ballēties, kāds iesaucas: “paņem SMS-ku un aidā!”. Smieklīgi gan šādās situācijās nav tas, ka šo kredītu iesaka, bet tas, ka to arī paņem.

Bet šajā rakstā apskatīsim to, ka ātrais kredīts dažreiz izraisa smieklus, ne tikai bēdas.

1. Kāda Lielbritānijas kredītdevēja reklāma

Kaut arī nevar saprast, vai kredītdevējs to domājis nopietni, nevar nenovērtēt aktierspēli, kas caurauž šo video tā, kā ironiska replika paliek prātā pēc tam, kad esat izdarījis ko muļķīgu. “Dabiskais” kliedziens neatstāj nekādu šaubu par situācijas autentiskumu, kad kāds nelaimīgais acīmredzot ielējis bākā nepareizo degvielu, bet cits — ieurbis sienā.

2. Laupošā ātro kredītdevēju asociācija

Kādiem jokdariem apnicis tas, kā, viņuprāt, ātro kredītu sniedzēji izmanto situācijas, kurās nonāk nabadzīgāki cilvēki vai militārais personāls (samērā ierasta lieta ASV). Tāpēc izveidota šī lapa, lai ar krietnu devu ironijas atturētu cilvēkus no ātro kredītu ņemšanas. Tās sauklis — “Palīdzam ātrā kredīta devējiem dabūt pēc iespējas vairāk no nabadzīgajiem ar darbavietām” — vien ir ko vērts.

3. Izniedz kredītu dzērumā

Mēdz teikt, ka krieviem ir vislielākie ģēniji pasaulē, bet stulbeņi pārsteigs ikvienu ar savu pārpasaulīgo intelekta trūkumu. Vismaz otrais pierādās šajā video, kurā acīmredzami dzērušam vīrietim kāda Krievijas ātro kredītu kompānija izsniedz kredītu. Jāpiebilst, ka Latvijā šāds līgums tiktu uzskatīts par spēkā neesošu, un šādā situācijā gaidītās peļņas vietā uzņēmumam spīdētu vien tiesu darbi.

4. Parlamenta locekle pieprasa kredītdevējam atvainošanos par uzbrukumiem Tviterī

Kāds kredītdevēja Wonga, kas Lielbritānijā ir aptuveni tas, kas SMSCredit.lv ir pie mums, darbinieks rupji izteicies par kādu pret ātrajiem aizdevumiem noskaņotu parlamenta locekli Lielbritānijā, taču ticis pieķerts. Atvainošanos uzņēmums sniedza, tiesa, norādot, ka, protams, viņi par to neko nav zinājuši.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.