SMS kredīts no 18 gadiem

Lielākajai daļai no mums 18 gadi saistās ar laiku, kad jāsāk domāt par patstāvīgu dzīvi un visiem priekiem un problēmām, kas ar to saistās. Diemžēl patstāvīgas dzīves uzsākšana, vismaz sākumā, prasa papildus finansiālos līdzekļus, kā, piemēram, lai noīrētu atsevišķu dzīvokli, papildus īres maksai ir nepieciešams iemaksāt drošības naudu, kas parasti ir pietiekoši liela summa jaunietim.

Viens no variantiem kā iegūt tik steidzami vajadzīgo naudas summu varētu būt doties pie kāda no kredītu izsniedzējiem, bet tā kā 18 gados jaunietis tikai uzsāk savas patstāvīgās dzīves gaitas, tad bankas un vairāki naudas aizdevēji nevēlas riskēt un labprātāk izvēlas nestāties jebkādās saistības ar jaunieti.

Latvijā starp visiem aizdevējiem ir iespējams atrast tikai nedaudzus, kuri būtu gatavi aizdot naudu jaunietim, turklāt darot to, ar visai izdevīgiem nosacījumiem. Šobrīd izdevīgākais variants ir SMS kredīts no 18 gadiem. Ātrais kredīts lieliska iespēja aizņemties ne pārāk lielas naudas summas ar, kuru atdošanu vēlāk nevajadzētu rasties lielām problēmām, turklāt bieži vien pirmajam kredītam tiek piedāvāti ļoti izdevīgi nosacījumi. Starp uzņēmumiem, kas piešķir ātros kredītus, SMS kredītus no 18 gadiem piešķir tikai retais.

Pieteikties kredītam no 18 gadiem

SMS kredīts no 18 gadiem

SoHocredit piedāvā:

  • Aizņemties no 20 – 65 gadu vecumam
  • 1. Kredīts bez procentiem
  • Aizdevuma summa no 70 – 500 Eur
  • Mēneša procentu likme – 10 %
  • Aizdevuma termiņš no 1 – 30 dienām
  • Iespēja pagarināt aizdevuma termiņu

Credit24 piedāvā ātro kredītu no 18 gadiem:

  • Aizņemties no 18 – 70 gadiem
  • Aizdevuma summa no 50 – 3000 Eur
  • Mēneša procentu likme – 10 %
  • Aizdevuma termiņš no 14 dienām – 24 mēnešiem
Ātrais kredīts

Ātrais kredīts ar apstiprinājumu 10 līdz 30 minūšu laikā var palīdzēt, ja ārkārtas apstākļi pēkšņi Jūs pārsteidz nesagatavotus un tas var atgadīties ar ikvienu. Un no visām lietām, kam cilvēki parasti gatavojas dzīvē, negaidītas finanšu ārkārtas situācijas mēdz tikt aizmirstas. Augsti komunālo pakalpojumu rēķini, negaidīti izdevumi, t.i. nepieciešams auto remonts, vai virkne citu situāciju, var viegli pārvērst ikviena ietaupījumus sīknaudā vai vēl sliktāk. Ja šie apstākļi rodas un Jums nav pieejama vajadzīgā nauda, lai apmierinātu šīs vajadzības, sajūta ir kā saņemot sitienu; neticami apbēdinoša situācija, kas krasi samazina pašnovērtējumu un finansiālo atbildību. Šādā gadījumā, ātrais kredīts var palīdzēt. Aizņemoties ātro kredītu, Jūs sapratīsiet, cik tas ir noderīgs.

Kādiem mērķiem paredzēti

Ātrie kredīti ir paredzēti, lai sniegtu patērētājam starp Eur 5 un Eur 3000 vai vairāk ārkārtas līdzekļu. Lielākajā daļā gadījumu, šie līdzekļi tiek tieši pārskaitīti apstiprinātā bankas kontā. Atmaksājuma noteikumi ir vienkārši – kredīts jāatmaksā mēneša laikā. Aizdevēji, kas piedāvā lielas summas dod iespēju atmaksāt kredītu ilgākā laika posmā. Procentu likmes šāda veida kredītiem ir saprātīgas. Tie nodrošina pieejamu, atbildīgu veidu, kā ātri tikt cauri steidzamai finanšu krīzei.

Katram jaunietim ir iespēja izvēlēties kādu no SMS kredītiem, kura piedāvājums un nosacījumi vislabāk atbilst viņa prasībām un šī brīža situācijai. Saņemt SMS kredītu ir pavisam vienkārši un laiks un to ir iespējams izdarīt 15 minūšu laikā, tāpēc, tas ir veids kā tikt pie nepieciešamās naudas summas pat ekstremālā situācijā, atliek vien nosūtīt ziņu un 15 minūšu laikā vajadzīgā naudas summa atradīsies jūs bankas kontā.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.