Sohocredit ātrais aizdevums

Sohocredit piedāvā ātros aizdevumus bez ķīlas un galvojuma fiziskām personām ar regulāriem ienākumiem. Maksimālā aizdevuma summa pirmajā reizē ir līdz 250 Eur uz laiku līdz 30 dienām. Pirmais kredīts ir bez procentiem – atmaksā tik daudz naudas Sohocredit, cik aizņēmies. Lai pieteiktos aizdevumam, Jums ir nepieciešams reģistrēties.

Reģistrēties un saņemt Sohocredit kredītu

Sohocredit ātrais aizdevums

Ja Tev ir regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt aizņēmumu, tad piesakies aizdevumam līdz 250 eiro bez procentiem.

Pirmais aizdevums bez procentiem

Sohocredit jaunajiem klientiem piedāvā ātro aizdevumu bez procentiem. Aizdevums bez procentiem nozīmē, ka papildus nebūs jāmaksā ne komisija, ne procenti par aizdevumu izmantošanu. Pirmajā reizē maksimāli var aizņemties līdz 250 eiro. Piemērs: aizņemoties maksimālo summu 250 Eur uz 30 dienām, Tev pēc 30 dienām būs jāatmaksā tie paši 250 eiro, jo pirmais ātrais aizdevums ir bez procentiem.

Kas var saņemt Sohocredit ātro aizdevumu

  • Latvijas Republikas pilsoņi vai nepilsoņi ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju;
  • Vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
  • Ar bankas kontu un aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu;
  • Bez kavētiem kredīta maksājumiem;
  • Bez pārkāptām parādsaistībām citās kredītiestādēs;
  • Ar regulāriem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt aizņēmumu;

Ja Tu esi jauns Sohocredit klients, tad Tev būs nepieciešams reģistrēties un pabeigt reģistrāciju – pārskaitot 0,01 Eur jeb vienu centu no sava bankas konta uz Sohocredit bankas kontu. Tā ir normāla prasība un to pieprasa visi aizdevēji, kas izsniedz ātros kredītu ar interneta starpniecību.

Kāpēc aizņemties no Sohocredit
  • Pirmais aizdevums līdz 250 Eur bez procentiem;
  • Aizdevums bez ķīlas un galvojuma;
  • Iespēja pagarināt atmaksas termiņu;
  • Skaidri definēti nosacījumi;

Ātro kredītu var saņemt pat 10 minūšu laikā. Ja atbilsti nosacījumiem, kas var saņemt ātro aizdevumu no Sohocredit, tad piesakies un papildini savu bankas kontu pāris minūšu laikā.

Kā atmaksāt ātro aizdevumu internetā

Atmaksāt ātro aizdevumu var noteiktajā termiņā ar interneta bankas starpniecību, jebkurā bankas teritorijā visā Latvijas teritorijā, Latvijas Pastā un Narvesen kioskos. Ja nevari visu naudu atgriezt uzreiz, tad pagarini aizdevuma atmaksas termiņu. Sohocredit piedāvā atlikt aizdevuma atmaksas termiņu līdz pat 30 dienām. Jūs varat atlikt aizdevuma atmaksu uz 7, 14 vai 30 dienām. Ja ir problēmas ar naudas atmaksu, tad atliec kredīta atmaksu uz vienu no termiņiem.

Sohocredit aizdevumam var pieteikties 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Sohocredit aizdevumu uz Jūsu bankas kontu pārskaitīs savā darba laikā. Sohocredit darba laiks – darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 21:00.

Sohocredit uzņēmumam ir bankas konti – Swedbank bankā, Nordea bankā, Citadele bankā un DNB Nord bankā. Izvēlies savu bankas kontu, kad atmaksā aizdevumu, lai nebūtu jāmaksā papildus komisijas maksa par pārskaitījumu. Šo banku klienti var saņemt aizdevumu dažu minūšu laikā, bet citu banku klientiem aizdevumu izmaksas laiks var būt lielāks.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.