Sohocredit.lv ātrais kredīts

SohoCredit ir viens no īstermiņa jeb ātro kredītu aizdevējiem, kas īpaši izceļ savu pakalpojumu atbildīgumu, drošību un uzticamību.

https://www.linc.lv/atraisaizdevums/sohocredit-atrais-aizdevums

Aizdevumi tiek veikti jebkurai personai, kas atbilst aizdevēja kritērijiem un kam tas ir nepieciešams. Vajadzības var būt dažādas – neplānoti medicīniski izdevumi, mājokļa remonts. Soho Credit akcentē savu uzticamību brīžos, kad nepieciešams aizņemties naudu, taču personai ir neērti prasīt to saviem draugiem, ģimenes locekļiem vai citiem tuviniekiem. Aizdevēja neitralitāte ļauj klienta mērķiem, kā naudu tērēt, palikt neatklātiem. Aizdevumu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilsonis, sasniedzot 20 gadu vecumu, nedrīkst būt kavēti kredītu maksājumi, pārkāpumi līgumsaistībās, jābūt regulāriem ienākumiem. Tāpat jābūt deklarētai un faktiskai dzīvesvietai Latvijas Republikā, pastāvīgam mobilā telefona pieslēgumam. Soho Credit kreditēšana ir caurspīdīga, tādēļ katram, kurš vēlas saņemt ātrā kredīta aizdevumu, būtu jāizvērtē sava maksātspēja un nepieciešamība pēc tā.

Lai saņemtu kredītu, ir jāveic noteikti soļi. Pirmkārt, klientam ir jāreģistrējas – jāaizpilda reģistrācijas anketa. Anketas aizpildīšana prasa, apmēram, minūti, un tajā ir jānorāda klienta vārds, uzvārds, adrese, personas kods un tālruņa numurs. Pēc reģistrēšanās klients dara zināmu savu konta numuru, kurā vēlāk tiks ieskaitīta kredīta naudas summa, pārskaitot Soho Credit no sava bankas konta 1 centu. Šajā pārskaitījumā pie maksājuma uzdevuma ir jānorāda frāze: “Piekrītu SIA SohoGroup aizdevuma līguma noteikumiem. Piekrītu savu personas datu apstrādei”. Otrkārt, ir jāpiesaka aizdevums, izvēloties vienu no diviem pieteikuma veidiem. Viens no veidiem ir pieteikums caur internetu, bet otrs – caur SMS. Norādot savu paroli, aizdevuma summu un termiņu. Visbeidzot, seko naudas saņemšana. Aizdevuma pieteikums tiek izskatīts dažu minūšu laikā, tad Sohocredit.lv klientu informē, sūtot īsziņu uz klienta tālruņa numuru, bet jautājumu vai neskaidrību gadījumā ar klientu sazinās caur telefonu. Aizņēmējam nekavējoties kontā tiek ieskaitīta attiecīgā summa. Ieskaitījuma ātrumu nosaka klienta banka – ātrāk nauda tiek pārskaitīta Swedbank, DNB, Nordea un CITADELE bankas kontu īpašniekiem.

Pirmajā aizņemšanās reizē iespējams aizņemties līdz 250 EUR, otrajā reizē – 300 EUR, bet trešajā un turpmākajās reizēs līdz pat 500 EUR. Kredītu var atmaksāt jebkurā bankas filiālē vai caur internetbanku. Pastāv iespēja veikt atmaksu arī pirms termiņa, taču galvenais kredītu atgriešanas noteikums ir to atdot, iekļaujoties noteiktajā termiņā.Ja ir gadījušās kādas aizķeršanās, lai atmaksātu naudas summu laikā, tad nav jāuztraucas, jo pastāv izdevība pagarināt termiņu par 7, 14 vai maksimāli – 30 dienām par atbilstošu samaksu. Kredītu var atlikt tik reizes, cik tas ir nepieciešams, un pagarinājuma maksa paliek nemainīga visu laiku.

Soho Credit pieteikumus aizdevumiem pieņem visu diennakti, bet naudas pārskaitījumi tiek veikti darba dienās no plkst. 8.00 līdz 22.00, brīvdienās un svētku dienās no plkst. 9.00 līdz 21.00, kas ir izdevīgi cilvēkiem, kuru darba laiks, mācības vai citi pienākumi prasa vairāk laika vakaros, svētku dienās u.c.

Soho Credit piedāvā ērtu un izdevīgu naudas aizņemšanos. Klientiem ir iespēja iegūt vairākas priekšrocības – kredīta pieteikšanu jebkurā diennakts laikā, kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu, savu pakalpojumu ātruma un organizētības garantiju. Iespēja pieteikt kredītu caur SMS ir ērta brīžos, kad nav pieeja internetam vai otra opcija sagādā kādas grūtības, neērtības. SohoCredit cenšas darīt visu iespējamo, lai atvieglotu naudas aizņemšanās procesu un klientiem aizkavētu liekas, neērtas darbības piesakot savu ātro kredītu.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.