Spēles ar aizdevumu

Blackjack ieguva savu nosaukumu no divām kāršu kombinācijām, t.i. lāpstiņu lāpstas un lāpstas, tāpēc domkrats ir izšķirošā karte un lāpsta, kas bija melnā krāsā, izgudroja nosaukumu blackjack.

Ir dzirdēts, ka cilvēki mēdz spēlēt šo spēli uz aizdevuma. Lai vai kāds aizdevums, šī spēle nav domāta uz aizdevuma. Būs ļoti nepareizi, ja ņemsiet ātro kredītu vai cita veida aizdevuma (kaut aizņemsieties no drauga) un tad spēlēsiet azartspēles. Tas nav pareizi!

Iesācēju ceļvedis

Blackjack tiek spēlēts ar mērķi iegūt kopējo summu tik tuvu 21. Blackjack var uzvarēt, zaudēt vai pat izbeigt. Spēli var spēlēt starp spēlētāju un tirgotāju vai starp vairākiem spēlētājiem un izplatītāju. Spēlētājs, kurš sasniedz 21 vai tuvāk tam, uzvar spēli, kamēr izloze notiek, ja gan tirgotājam, gan spēlētājam ir vienāds kopējais rezultāts.

Blackjack katrai kartei ir vērts tās nominālvērtība, piemēram, 5 kartes vērtība būs 5 un tā tālāk.

Blackjack soļi

Pirms spēles likmju sākuma un tirgotājs pirms tā izplatīšanas sajauc kartes, tirgotājs pārliecinās, ka, ja nepieciešams, viņš veic tādu karšu dedzināšanu, kas noņem pirmās divas kārtis no sajauktās kartes kaudzes, lai izvairītos no krāpšanās. Tagad tirgotājs izplata spēlētājam divas atvērtas kartes un vienu atvērtu karti sev.

Ja spēlētājs ir diezgan tālu no uzvaras vērtības 21, tad viņš vai viņa var pieprasīt citu karti vai “Rezultāts”, bet, ja spēlētājs uzskata, ka cita kartes pieprasījums var pārsniegt viņa vai viņas karti, vairāk nekā 21 tad labāk ir izvairīties no trāpījuma. Parasti ir ieteicams, ka spēlētājam jāiet uz kartēm, līdz viņš sasniedz vērtību 17 vai vairāk.

Ja spēlētāja kartes vērtība pārsniedz 21, tad viņš zaudē spēli.

Spēlētājs uzvar, ja izplatītāja kartes vērtība ir mazāka par spēlētāja kartes vērtības vērtību un ja tirgotājs sasniedz Blackjack vai 21, tad kazino uzvar.

Viens no iemesliem, kāpēc Blackjack ir populārs, ir tas, ka to ir viegli iemācīties, maz noteikumu un nosacījumu, daudz bonusu, liela nauda, ​​lielas uzvaras izredzes, mājīgs komforts un pilnīga izklaide.

Vēlreiz atgādinām, ka spēles uz naudu nav joka lieta. Spēlēt uz kredīta ir liela kļūda, kura var būt ļoti nepatīkama pieredze. Nekad nedariet to un pat nepieļaujiet iespēju!

This entry was posted in Noderīgi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.