Vai cilvēkiem patīk aizņemties?

GPL, kalkulatorsJāatzīst, ka mūsdienās cilvēkiem patīk labāk aizņemties, nekā veidot dažādus uzkrājumus, un šeit runa neiet tikai par to, ka uzkrājumus būtu jāveido ilgstoši un tam nepieciešamas arī lielas pūles, runa iet par to, ka cilvēkiem mūsdienās ir nepieciešama nauda, kura ir vajadzīga uzreiz, vai šādus naudas mēs visu laiku varētu ņemt no saviem uzkrājumiem?

Ja runājam par uzkrājumiem, tas vispopulārākais uzkrājuma veids Latvijā ir krājkonts, kuru var atvērt jebkurā bankā, taču jāatceras, ka krājkontos nauda „aug” ļoti lēnām un ja vēlaties, lai šī nauda augtu ātrāk, tad jāiegulda daudz milzīgākas naudas summas, pie tam šis process norisinās ļoti ilgi. Mūsdienu populārākais veids – ielikt naudu zeķē un glabāt, kad tā būs nepieciešama, taču jāatceras, ka ne visi spēj nolikt katru mēnesi kādu lieku naudas summu, jo lielākajai daļai visa alga un visi ienākumi iziet dažādos maksājumos, tai skaitā par dažādiem kredītiem.

Protams ir cilvēki, kuri dzīvo ļoti pārdomātu dzīvi un katru mēnesi spēj atlikt savā zeķē vai bankas krājkontā konkrētu naudas summu, lai neparedzētos gadījumos varētu to paņemt.

 

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.