VIA SMS ātrais aizdevums

VIA SMS ātrais aizdevums tiek izsniegts Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem bez ķīlas un galvojuma. ViaSMS ātro aizdevumu var saņemt Latvijas iedzīvotāji bez kavētiem kredīta maksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem. Pirmais ātrais aizdevums internetā ir bez procentiem – atmaksā ViaSMS uzņēmumam tik lielu summu, cik aizņēmies.

Pieteikties ViaSMS aizdevumam

 ViaSMS ātrais aizdevums

1. Aizpildi reģistrācijas formu, lai varētu pieteikties kredītam. 2. Pēc reģistrācijas Tu pārskaiti 0,01 Eur no sava bankas konta uz ViaSMS banka kontu. 3. Ātro kredītu var pieteikt no sava lietotāja profila vai nosūtot SMS. Izvēlies sev ērtāko un ātrāko veidu, kā pieteikties ViaSMS aizdevumam.

Kas var saņemt VisSMS ātro kredītu

  • Latvijas iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
  • Bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām līgumsaistībām;
  • Bez neatmaksātiem kredītiem ViaSMS uzņēmumā
  • Ar bankas kontu un mobilo tālruņa pieslēgumu

Ja atbilsti ViaSMS prasībām, tad aizpildi reģistrāciju, pārskaiti 0.01 Eur reģistrācijas maksu un piesakies ViaSMS kredītam, jo pirmais kredīts ir bez procentiem.

Cik daudz es varu aizņemties no ViaSMS

Pirmajā reizē summa nevar pārsniegt 350 Eur. Jāpiebilst arī tas, ka pirmais aizdevums līdz 350 Eur uz laiku līdz 30 dienām ir bez procentiem (bez procentiem un komisijas maksām). Kad atmaksāsi pirmo ViaSMS aizdevumu un gribēsi aizņemties atkārtoti, varēsi aizņemties jau 500 Eur, bet trešajā un turpmākajās reizēs jau līdz 700 Eur.

Pirmais ViaSMS kredīts bez procentiem

Kredīts bez procentiem ir aizņemoties pirmo reizi. Tas nozīmē, ka Jūs varat pieteikties ViaSMS kredītam no 50 līdz 350 eiro uz laiku no 1 līdz 30 dienām par to nemaksājot ne procentus, ne komisijas maksu. Pirmais ViaSMS kredīts – atmaksā tik, cik aizņēmies. Tas ir ļoti izdevīgs ātrais aizdevums internetā bez ķīlas.

Kā atmaksāt ātro aizdevumu

Atmaksā visu aizdevumu summu noteiktajā laikā vai pagarini aizdevuma atmaksas datumu uz piedāvātajiem laikiem. Aizdevuma pagarināšana jāveic pirms aizdevuma atmaksas termiņa beigām. Pagarināt aizdevuma atmaksas datumu der gadījumā, ja rodas problēmas ar naudas atmaksu. Rēķinus var apmaksāt jebkuras bankas filiālēs visā Latvijas teritorijā, Latvijas Pasta un Narvesen Baltija klientu apkalpošanas vietās, kā arī WebMoney maksājumu terminālos. Ja aizdevuma summu izvēlēsies atmaksāt ar interneta bankas starpniecību vai bankā, tad vēlams izvēlēties banku, kurā Tev ir atvērts konts, lai nebūtu jāmaksā komisijas maksa.

ViaSMS darba laiks

Kredītam var pieteikties jebkurā diennakts laikā, bet pieteikumu izskatīšana un naudas pārskaitījumi tiek veikti ViaSMS darba laikā. ViaSMS strādā darba dienās no 8:00 līdz 22:00, bet sestdienā un svētdienā no 10:00 līdz 20:00.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.