ViaSMS

ViaSMS logoViaSMS ir Latvijā dibināts uzņēmums, kas izsniedz ātros kredītus. Pašlaik uzņēmums darbojas 7 Eiropas valstīs – Latvijā, Lietuvā, Polijā, Čehijā, Lielbritānijā, Spānijā un Zviedrijā. Dažādās aptaujās atklājies, ka ViaSMS ir viens no populārākajiem kredītdevējiem Latvijā, atpaliekot vien no tādiem milžiem kā SMSCredit.lv un Vivus.lv.

Šajā rakstā apskatīsim ViaSMS piedāvātos pakalpojumus, kā arī to, ko der zināt, kad aizņemies ātro kredītu no šīs firmas.

ViaSMS ātrais kredīts zem lupas

ViaSMS ātrais kredīts ir pieejams teju ikvienam LR iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Vajadzīgs bankas konts, mobilais tālrunis ar aktīvu pieslēgumu, kā arī e-pasta adrese. 1. kredītu vari saņemt summā līdz 350 eiro, 2. līdz 500 eiro, bet 3. summā līdz 700 eiro. Kredītu vari saņemt 10-15 minūšu laikā. Protams, ātro kredītu neviens neizsniedz ar nenokārtotām parādsaistībām.

Pirmais kredīts ViaSMS ir bez procentiem, tāpēc īpaši izdevīgi šo firmu ir izmantot tiem, kas kredītu ņem pirmoreiz vai 1. aizdevumu bez procentiem ir paņēmuši jau pie citām firmām. Kopumā var teikt, ka ViaSMS ir standarta kredītdevējs, kas, kaut arī ar dažādām akcijām neizceļas, piedāvā saprātīgus aizdevumus par saprātīgu samaksu.

ViaSMS piedāvā arī patēriņa kredītu – kredītu summā līdz 1500 eiro -, kuru iespējams atmaksāt pat līdz 12 mēnešus ilgi. Šis aizdevums diemžēl nav bez % maksas, taču tiem, kurus interesē nebanku patēriņa kredīts, šis aizdevums, kuru mājaslapā varat atrast kā ‘naudas kredītu’, ir ļoti izdevīgs.

Aizņemies atbildīgi

Kredītdevējiem pārmet, ka tie aizdodot summas, neapzinoties klienta materiālo stāvokli. Tam pie vainas ir tas, ka aizdevumus izsniedz internetā, tāpēc nevar redzēt, kādos apstākļos cilvēks aizņemas. Tā kā ViaSMS nepārbauda ikmēneša ienākumus – tikai to, vai cilvēkam ir kādi parādi -, tad aizņemties atbildīgi ir tikai un vienīgi jūsu ziņā, jo kredītdevējs jūsu materiālo stāvokli un gaidāmos ienākumus patiešām nezina.

Labs nosacījums ir apmēram šāds: ja kredītmaksājumi tad, kad aizņemsities, pārsniegs 25-30% no jūsu ikmēneša ienākumiem, tad aizņemties nevajag, jo tad var ātri vien nonākt t.s. “kredītu ellē”. Ja ir radušās problēmas ar kredīta atdošanu, vislabākais ir saskaņot ar kredītdevēju atmaksas grafiku (un, ja nu kādreiz kas aiziet pavisam šķībi, tad atcerieties, ka parādu piedzinējiem nekad neko nedrīkst maksāt, jo tā zaudēsit ļoti daudz naudas).

ViaSMS ātrais kredīts – lēti, ātri, uzticami!

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.