ViaSMS.lv ātrais kredīts

VIA SMS ir nebanku kredītdevējs, kas piešķir ātro kredītu personām, kuras nonākušas situācijā, kas steidzami nepieciešama salīdzinoši neliela naudas summa. VIA SMS no saviem klientiem neprasa ne ķīlu, ne galvojumu, ne izziņu no darba vietas.

https://www.linc.lv/atraisaizdevums/via-sms-atrais-aizdevums

Pirms aizņemties, ir svarīgi, ka katrs klients to dara atbildīgi – izplānojot savu ikmēneša budžetu, redzot savus ienākumus un izdevumus, saprotot savu vajadzību pēc aizdevuma, zinot skaidru mērķi, kur naudu izlietot.

Aizdevumu var saņemt jebkurš 20 līdz 70 gadus vecs Latvijas Republikas pilsonis, bez kavētiem kredīta maksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem. Lai noteiktu klienta kredītspēju,  VIA SMS izmanto Valsts sociālas apdrošināšanas datu bāzes, kā arī pašu klientu sniegto informāciju par savu kredīta situāciju. VIA SMS piešķir naudas aizdevumu arī personām bez pastāvīgas darba vietas, taču tad jābūt regulāriem ikmēneša ienākumiem, kas garantētu spēju atmaksāt aizdevumu laikus.

Lai pieteiktu aizdevumu, klientam sākumā VIA SMS mājaslapā jāizvēlas sev tīkamākā kredīta summa un termiņš. Jaunajiem klientiem pēc tam jānorāda savs vārds, uzvārds, personas kods un mobilā tālruņa numurs. Ja klients atbilst VIA SMS aizdevuma izsniegšanas kritērijiem, viņš savā mobilajā telefonā saņem īsziņu ar aktivizācijas kodu, ko ierakstīt attiecīgā ailē VIA SMS mājas lapā. Reģistrāciju pabeidz, pārskaitot uz VIA SMS kontu 1 eiro centu, kas ir identifikācijai – tā kompānija drošā veidā uzzina klienta bankas kontu, uz ko vēlāk pārskaitīt attiecīgo aizdevuma summu. Atkārtota aizdevuma pieteikšanas gadījumā tas ir jādara VIA SMS vai jāsūta SMS ar vēlamo naudas summu. Atkārtotu aizdevumu var pieteikt tikai tādā gadījumā, ja iepriekšējais aizdevums ir segts.

Pirmā kredīta maksimālā summa ir līdz 350 EUR, pēc veiksmīgas pirmā kredīta atmaksas ir iespēja aizņemties atkārtoti. Otrajā kredītā naudas summa nedrīkst pārsniegt 500 EUR, bet trešajā un visās turpmākajās reizēs – līdz pat 700 EUR. Pirmais aizdevums ir bez maksas, klientam termiņa beigās jāatmaksā tieši tikpat liela naudas summa, kādu viņš aizņēmās sākumā. Pārskaitījums DNB bankas, Norvik bankas, Nordea Bank, Citadele bankas un Swedbank īpašniekiem notiek maksimāli ātri – 15 minūšu laikā pēc pieteikuma izskatīšanas brīža, bet citu bankas kontu īpašniekiem nauda tiek ieskaitīta 1 darba dienas laikā kopš pieteikuma saņemšanas.

Atmaksa ir veicama caur internetbanku. Klientam ir iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Tas izdarāms par papildus maksu, ko ietekmē aizdevuma summa un termiņš, uz kuru pagarināt. Termiņa pagarināšana ir jāveic pirms aizdevuma atmaksas termiņa beigām; par veiksmīgu pagarinājumu VIA SMS klientu informē caur e-pastu.

VIA SMS darba laiks darba dienās ir no plkst. 8.00 līdz 22.00, bet brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 22.00. Jautājumu un neskaidrību gadījumā klienti ir aicināti vērsties pie VIA SMS konsultantiem zvanot, rakstot e-pasta ziņu, sazinoties caur Skype vai online čatu.

VIA SMS rūpējas, lai viņu klienti justos droši un nebūtu nepieciešamas liekas procedūras. Klientiem tiek piedāvāti zemi aizdevuma procenti, izdevīgi atmaksas termiņi, nav vajadzīgas liekas formalitātes (ķīla, galvojums, izziņa no darba vietas), pirmais aizdevums tiek izsniegts bez maksas. VIA SMS darbs ir profesionāls, operatīvs un ātrs – nauda klienta kontā var tikt ieskaitīta 5 līdz 15 minūšu laikā. VIA SMS regulāri pilnveido savu darbu klientu interesēs, veidojot informatīvus rakstus savā mājas lapā, pielāgojot to, lai katram klientam ātrā kredīta pieteikšana nesagādātu grūtības un būtu pieejama, pat neizejot no mājām.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.