Vienota kredītu atmaksa

Ja visi kredītu devēji pie kuriem esiet aizņēmies naudu ir LAPFA biedri, tad Tev ir iespēja ļoti vienkārši un ērti apvienot visus kredītus un uzsākt vienotu parādu atmaksu. Lai pieteiktos vienotai kredītu atmaksai, Tev ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu ar lūgumu apvienot visus kredītus vienā lielākā aizdevumā.

Pieteikumu aizpildīt ir vienkārši, un varēsit to gan nogādāt asociācijas birojā, gan aizpildītu nosūtīt pa e-pastu. Vienota ātro kredītu atmaksa nozīmē to, ka varēsit ar sev pieņemamu ikmēneša maksājumu segt parādsaistības pie vairākiem kredītu devējiem.

Ja Jūtat, ka ātrie kredīti ir Jūsu vājība un vēlaties, lai ātro kredītu kompānijas vairs neļauj Jums piešķirt aizdevumu, tad to var pieprasīt ātrā kredīta mājaslapā, kurā Jums ir vēlme aizņemties naudu. Vienota ātro kredītu parādu atmaksa ir viens no labākajiem veidiem, kā atmaksāt iekrājušos parādus, jo kredītdevēji tiks informēti, ka kredītu atmaksāt labprātīgi, savukārt ikmēneša maksājumu būs pieejams ar daudz labākiem, atbilstošākiem aizdevuma procentiem. Ja Tev vēl nav bijusi saskarsme ar ātrajiem kredītiem, tad noteikti ņem piemēru no tiem, kas iekūlušies vēl lielākās ātro kredītu saistībās. Tev ir jāsaprot to, ka jebkurš aizdevums ir nopietnas saistības un to vajadzētu izmantot tikai tad, kad tas ir steidzami nepieciešams un citas izejas no situācijas nav.

Ātrais kredīts ir instruments, kas paredzēts lietošanai steidzamās situācijās. Tu taču neizmanto zāģi, lai skrūvētu skrūves? Vai gludekli, lai slīpētu grīdu? Tieši tāpat arī nevar izmantot ātro kredītu tad, kad tas nav steidzami nepieciešams. Tad, kad esi nonācis situācijā, kad bez ātrā kredīta nav iespējams tikt galā ar savu finansiālo situāciju, tad kārtīgi apdomā, pirms aizņemies. Padomā par to vai spēsi aizdevumu atmaksāt laicīgi. Ja pats šaubies, tad aprunājies ar kādu draugu vai ģimenes locekli, kurš Tev palīdzēs izlemt to, cik nopietna ir Tava nepieciešamība pēc ātrā kredīta aizdevuma. Tādā veidā Tu izvairīsies no lielākām kredītu problēmām vēlāk. Ātro kredītu apvienošana ir priekš tiem, kuriem vairs nav citas iespējas atmaksāt parādus. Darītā, lai nekad nenonāktu šādā situācijā. Aizņemies atbildīgi.