Vivus ātrais aizdevums

Summa līdz Eur 1500, termiņš līdz 24 mēnešiem – Vivus.lv ātrais aizdevums. Vivus.lv izsniedz ātro aizdevumu no Eur 50 līdz Eur 1500 uz termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem. Ātro aizdevumu var saņemt savā bankas kontā tikai 15 minūšu laikā – ātri, ērti un droši.

Vivus.lv ir tikai dažas prasības, lai varētu saņemt ātro aizdevumu dažu minūšu laikā. Reģistrējies, iesniedz pieteikumu un gaidi lēmumu par kredīta piešķiršanu. Ja lēmums būs pozitīvs, neatkarīgi no summas  – 10 līdz 15 minūšu laikā nauda tiks ieskaitīta Tavā bankas kontā.

Iesniegt pieteikumu Vivus.lv aizdevumam

Vivus ātrais aizdevums

Trīs vienkārši soļi un nauda būs Tavā kontā. Vivus.lv ir viens no retajiem aizdevējiem, kuram ir zems ātro aizdevumu atteikumu skaits, jo ir tikai dažas prasības, lai varētu saņemt ātro aizdevumu no Vivus.lv aizdevēja.

Kas var saņemt Vivus.lv ātro aizdevumu?

  • Latvijas republikas iedzīvotāji;
  • No 20 līdz 75 gadiem;
  • Ar nevainojamu kredītvēsturi;

Tas arī viss nepieciešamais, lai varētu saņemt Vivus.lv ātro aizdevumu. Tev protams būs vajadzīgs bankas konts, e-pasts un mobilais telefons, lai varētu reģistrēties, iesniegt pieteikumu un saņemt naudu ar pārskaitījumu uz Tavu bankas kontu. Kā jau tika minēts – Vivus.lv ātro aizdevumu var saņemt Latvijas Republikas iedzīvotāji (gan pilsoņi, gan nepilsoņi) ar pastāvīgu dzīves vietu, kas ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Tev nedrīkst būt pārkāptas parādsaistības un kavēti maksājumi. Ātrais aizdevums tiek izsniegts ar nevainojamu kredīta vēsturi.

Kad saņemšu ātro aizdevumu?

Reģistrēties un pieteikties aizdevumam vari jebkurā diennakts laikā – 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Vivus.lv darba laiks: katru dienu no 7:00 līdz 23:00. Vivus.lv darba laikā arī notiek aizdevumu pārskaitīšana uz klienta bankas kontu. Ja Tavs pieteikums tiks iesniegts ārpus Vivus darba laika, nauda tiks pārskaitīta Vivus.lv darba laikā no 7:00 līdz 23:00.

Cik daudz varu aizņemties no Vivus.lv?

Vivus.lv izsniedz ātros aizdevumu no Eur 50 līdz Eur 1500. Kredītlimits (maksimālā aizņemamā summa) tiek noteikts katram Vivus.lv klientam individuāli. Lai uzzinātu savu kredītlimitu, Tev ir jāieiet savā profilā vai jāreģistrējas.

Kā atmaksāt ātro aizdevumu?

Tu vari atmaksāt aizdevumu paredzētajā termiņā vai atlikt aizdevuma atmaksas termiņu. Lai atliktu aizdevuma termiņu, Tev ir jāpārskaita pagarinājuma maksu uz Vivus.lv kontu. Tev ir jāveic visi ikmēneša maksājumi saskaņā ar aizdevuma grafiku. Tu vari atmaksāt ātro aizdevumu pirms termiņa – pārskaitot aizdevuma atlikumu. Pārskaitot ātro aizdevumu pirms termiņa, Tev vajadzēs atmaksāt mazāku naudas summu. To visu vari redzēt savā lietotāja profilā. Savā lietotāja profilā vari redzēt rēķinus, aizdevuma grafiku, līguma noteikumus un visu svarīgāko, kas saistīts ar Vivus.lv ātro aizdevumu.

Pirms aizņemties naudu no Vivus.lv, ir svarīgi pārliecināties, ka varēsi veikt ikmēneša maksājumus tā, lai netiktu pārkāpti līguma nosacījumi. Aizņemies gudri, ātri, ērti, lēti un droši – aizņemies ātro aizdevumu no Vivus.lv aizdevēja.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.