Vivus Īpašais piedāvājums

Vivus.lv Īpašais piedāvājums jaunajiem klientiem:

Vivus

Ātro kredītu sniedzēji Vivus.lv ir vieni no vadošajiem Latvijā savā nozarē. Šis uzņēmums piedāvā īpaši izdevīgus ātros kredītus no 50 eiro līdz pat 1500 eiro. Maksimālais pieejamais atmaksas termiņš, izvēloties ātro kredītu šajā uzņēmumā, ir 24 mēneši. Vivus kredīti pieejami jauniešiem jau no 20 gadu vecuma. Kredītus no Vivus.lv iespējams saņemt līdz 70 gadu vecumam.

Šogad vivus.lv ir sagatavojis īpaši izdevīgu piedāvājumu visiem jaunajiem klientiem. Tā ir īpaša iespēja atlikt uz 90 dienām aizdevuma atmaksu un šajā laikā nemaksāt neko. Šis īpašais piedāvājums ir spēkā no šī gada 31. marta līdz pat gada beigām jeb 31. decembrim.

Kā īpašais piedāvājums darbojas?

Ja jaunais klients šī gada 1. aprīlī ir paņēmis 300 eiro lielu ātro kredītu uz deviņiem mēnešiem, pirmo aizdevuma ikmēneša maksājumu klients varēs iemaksāt tikai pēc 90 dienām – 1. jūlijā. Pēdējais aizdevuma ikmēneša maksājums būs jāatdod 2015. gada 1. martā. Pēc šīs summas atmaksāšanas kredīts būs pilnībā atmaksāts.

Kopējo ikmēneša maksājumu veido pamatsumma un procentu maksājumu kopsumma. Ja izmantojam jau augstāk minēto piemēru (300 eiro kredīts uz deviņiem mēnešiem), klienta pirmais maksājums būs 48.20 eiro. Šo summu veido pamatsummas maksājums – 23.94 eiro un procentu maksājums – 24.26 eiro. Kopējā maksājuma summa katru mēnesi ir nemainīga, lai gan pamatsummas maksājuma un procentu maksājuma summas mēdz atšķirties.

Ja klients ir aizņēmies mazāk par viņa pieejamo kredītlimitu, tad viņam ir iespējams pieteikties papildus summai. Tāpat ja klients nevar veikt ikmēneša maksājumu grafika noteiktajā laikā, pastāv iespēja pagarināt līguma aizdevuma atmaksas termiņu.

Šis Vivus.lv pakalpojums ir īpaši izdevīgs, ja saņemto summu kredītņēmējs nevar vai nevēlās atmaksāt uzreiz. Tiesa šis pakalpojums darbojas tikai vienu reizi un tikai tad ja šajā iestādē kredīti līdz šim nav ņemti. Šis īpaši izdevīgais pakalpojums, domājams, piesaista daudz jaunus klientus Vivus.lv, jo citi ātro kredītu uzņēmumi kaut ko līdzīgu nepiedāvā.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.