Ātrs un bez žēlastības 7

Ātrs un bez žēlastības 7 (Furious 7 vai Fast & Furious 7) ir jaunākā filma no Fast & Furious spriedzes filmu sērijas. Tajā pēdējā loma ir mirušajam Polam Volkeram, kurš gāja bojā autoavārijā, kad filmas uzņemšana bija tikai pusē. Filmā daļa no kadriem ar Volkeru ir datorgrafika, retušēta pa virsu viņa brāļiem, kas pieteicās viņu aizvietot, lai būtu iespējams pabeigt filmēšanu.

Bez Volkera filmā redzami tādi pazīstami aktieri kā Vins Dīzels, Džeisons Stethems, Kurts Rasels, reperis Ludacris un citi. Ātrs un bez žēlastības 7 ir milzīgs hits visā pasaulē, un pašlaik filma biļetēs savākusi vairāk nekā 1,3 miljardus ASV dolāru. Izskatās, ka Ātrs un bez žēlastības 7 ienākumu ziņā varētu pārsniegt tādas filmas kā The Avengers un Titāniku. Latvijā to var skatīties vairākos kinoteātros, piemēram, Kino Citadele.

Ātrs un bez žēlastības 7 sižets

Filmā turpinās iepriekšējās Ātrs un bez žēlastības filmu sižeta līnija – uzvarējuši Ovenu Šovu un viņa komandu, Furious biedri lēnām atgriežas mājās ASV, lai vadītu pieklājīgu dzīvi. Protams, nekas nav tik vienkārši, kā izklausās, un ekrānā parādās Šova brālis Dekards, kurš, nozvērējies atriebties Furious komandai par brāļa nāvi, Tokijā nogalina Hanu. Kad norisinās bēres, viņu starpā iejaucas slepenais aģents Frenks Petijs, kurš noalgo Furious komandu, lai atgūtu slepenu spiegošanas programmatūru, kas var atrast cilvēkus jebkurā pasaules malā. Varoņiem jāapvienojas jaunā piedzīvojumā, lai atriebtu sava cīņu biedra nāvi – un Šova medības aizvedīs Furious komandu pa visu pasauli, sākot no Los Andželosas un beidzot ar tuksnesi, kurā viņus nometīs transporta lidmašīna.

Ātrs un bez žēlastības 7 ar šo sižeta līniju iekļaujas mūsdienās populārajos tematos – tāpat kā jaunākajā Avengers filmā, kur parādās visuresošs mākslīgais intelekts, filmā Ātrs un bez žēlastības 7 sižets par spiegošanas programmatūru ir tieša atbalss notikumiem pasaulē, konkrētāk, ASV un citu valstu veiktajiem spiegošanas pasākumiem, kas cilvēkiem liek satraukties par to, cik īsti privāti viņi var būt mūsdienās – vai tas būtu internetā, telefona sakaros, vai sevis paša mājās.

Ātrs un bez žēlastības 7 kopsavilkums

Ātrs un bez žēlastības 7 ir viena no labākajām spriedzes filmām pāris pēdējos gados, un, vai jums tas patīk vai nē, Volkera nāvei ir saistība ar faktu, ka tā ir tik laba – noslēguma aina, kurā redzams Volkers, ir saraudinājusi ne mazumu cilvēku visā pasaulē, un tā saraudinās arī jūs, kad atcerēsieties – šī ir pēdējā aina, kurā slavenais aktieris redzams uz kino lentes. Pilnīgi iespējams, ka tā būs arī pēdējā no Furious frančīzes filmām, tāpēc ir vēl jo svarīgāk paspēt to noskatīties, kamēr to vēl rāda kinoteātros.

Ātrs un bez žēlastības 7 treileri

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *