Augstas kvalitātes interneta televīzija

Online TV ir augstas kvalitātes interneta televīzija, kuru var skatīties savā datora ekrānā. Dators un interneta pieslēgums ir divas galvenās lietas, lai varētu skatīties online TV tiešraidi. Online TV pieejami populārākie Latvijas un ārzemju TV kanāli.

Online TV

Online TV ir pieejami  Latvijas TV kanāli – LTV1, LTV7, LNT, TV5. Online TV ir pieejami dažādu ārzemju TV kanāli – sporta, ziņu, mūzikas un citi. Tas viss augstas kvalitātes online TV, kurā iespējams nomāt arī filmas! Arī TV programmu varēsi apskatīt iekš online TV katram TV kanālam, kuru gribēsi skatīties.

Online TV piedāvā divas attēla kvalitātes – LQ un HQ. LQ ir zemākā kvalitāte, bet HQ ir augstākā kvalitāte. Ir divas kvalitātes, jo ne visi interneta lietotāji var atļauties skatīties online TV augstākā kvalitātē. Online TV zemākā kvalitātē var skatīties interneta lietotāji, kuru minimālais garantētais interneta pieslēguma ātrums ir vismaz 1 Mbit/s. Online TV augstākā kvalitātē var skatīties interneta lietotāji, kuru minimālais garantētais interneta pieslēguma ātrums ir vismaz 2.5 Mbit/s. Zemāko kvalitāti vajadzētu nodrošināt teju visiem Latvijas interneta pakalpojumu sniedzējiem, kas nozīmē, ka nevajadzētu būt problēmām ar online TV tiešraidi.

Ja nepieciešams ātrs un stabils interneta pieslēgums, tad piesaki Lattelecom internetu jau Tagad. Cena, kvalitāte un stabilitāte ir galvenās lietas, kāpēc pieteikties Lattelecom pakalpojumiem. Tu vari pieteikties interneta, kas ir viens no ātrākajiem interneta pieslēgumiem Eiropā un visā Pasaulē.

Augstas kvalitātes online TV, kurā pieejami tādi Latvijas TV kanāli, kā LNT, LTV1, LTV7, TV5 ir lieliska televīzija lieliskā kvalitātē.

Komentāri (1)

elvijs

August 14th, 2011 at 1:56 pm    


loti labi tas varetu but interesanti

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *