BBC Entertainment TV kanāls

BBC Entertainment (tulk. “Izklaide”) ir starptautisks televīzijas kanāls, kurā skatāmas komēdijas, drāmas, bērnu pārraides un daudzas citas lietas. Tas ir kādreizējā BBC Prime pēctecis, un tas pilnībā pieder BBC Worldwide. Kanāls pieejams visā pasaulē, ieskaitot Āziju, Āfriku un Latīņameriku, taču Ziemeļamerikas valstīs tas pārraidīts netiek. BBC Entertainment ir skatāms arī pie vairākiem Latvijas televīzijas operatoriem, piemēram, Lattelecom, Livas, Viasat un citiem.

Ko varam vērot BBC Entertainment kanālā?

BBC Entertainment tiek pārraidīti galvenokārt seriāli, piemēram, slimnīcas drāma Doctors, slavenais, Lielbritānijai ikoniskais Doctor Who, pretrunīgi vērtētais un milzīgi populārais EastEnders, kā arī daudzi, daudzi citi. Savukārt bērni kanālā varēs vērot tādas populāras pārraides kā Woolly & Tig, The Green Balloon Club, Weakest Link, kā arī ikoniskos Teletūbijus. BBC Entertainment piedāvā plaša spektra klāstu, un, lai gan dažas pārraides ir gana nopietnas, pat mistiskas, kanāls tomēr galvenokārt atspoguļo dzīves gaišo pusi.

Protams, vienmēr rodas jautājums – kāda latviešu skatītājam daļa gar šādu kanālu? Kaut kāda jau ir – var samācīties britu angļu valodu (cerams, ne pirms pārvākšanās uz turieni), uzzināt daudz kā jauna, taču galvenokārt, protams, pasmieties. BBC Entertainment nepieviļ – vai tas būtu dažkārt skarbais EastEnders humors, kas tipiskā angļu ironijā atsedz arī sabiedrības problēmas, vai arī komiķu šovi, piemēram, Alana Kerra Chatty Man, kura joki, kā visa labā komēdija, ir arī diezgan traģiski, neliks vilties, ja anglofonā pasaule jums nav galīgi sveša.

Kur skatīties BBC Entertainment?

BBC Entertainment var skatīties minētajās kabeļtelevīzijās – Viasat, Lattelecom, Livas – kā arī citās. Tāpat iespējams atrast arī tiešsaistes straumēšanu un kanālu skatīties nelegāli, lai gan tas ir uz jūsu sirdsapziņas. Diemžēl kā Lattelecom (tur BBC Entertainment ir Starptautiskajā pakā), tā Viasat un Livas piedāvātajos televīzijas pakalpojumos, BBC Entertainment nav pieejams pārraižu ieraksts, kas liedz kanālu izbaudīt visā pilnībā. Bez tā, ka BBC Entertainment tiešām ir izklaidējošs kanāls, tas piedāvā arī pavisam nesliktu veidu, kā uzlabot tīru, sulīgu anglu valodu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *