BBC World ziņu TV kanāls

BBC World (arī zināms kā BBC World News) ir viens no lielākajiem ziņu kanāliem pasaulē. Tā īpašnieks ir Lielbritānijai piederošā British Broadcasting Corporation, taču šis kanāls nav valdības sponsorēts – tā ienākumus veido abonēšanas (retranslēšanas) maksa un reklāmdevēju pienesums. BBC World katru nedēļu vēro aptuveni 75 miljoni cilvēku.

To piedāvā vērot arī daudzas aviokompānijas, kruīza kuģi, un, protams, BBC World var skatīties arī planšetdatorā un viedtālrunī. Latvijā tas pieejams gan vairāku kabeļtelevīzijas operatoru pakās, gan izmantojot Readon Player programmatūru, kas ļauj to skatīties bez maksas. Diemžēl tas pieejams tikai angļu valodā.

Ko skatīties BBC World kanālā?

BBC World kanālā, protams, skatāmas galvenokārt ziņas, un īpaši noderīgs kanāls ir biznesa cilvēkiem, investoriem, kā arī tiem, kam interesē, kas notiek pasaulē – gan runājot par finanšu tirgiem, gan tīriem faktiem. Katru stundu desmit minūtes tiek rādītas ziņas; nedaudz retāk tiek apskatīti pasaules finanšu tirgi; tāpat ir arī daudzas Lielbritānijai un tās politikai veltītas pārraides. Protams, tiek apspriesta arī citu valstu un reģionu, piemēram, kontinentālās Eiropas politika.

Neiztiek arī bez pārraidēm par mākslu, tehnoloģiju aktualitātēm, sportu, svarīgu tendenču apskatiem, kā arī daudz kā cita. BBC World ir ļoti raibs kanāls, tādējādi pieskaņojoties savam nosaukumam – arī pati pasaule ir neizsakāmi raiba. BBC World kanālā gan ir zināms uzsvars tieši uz Lielbritānijas aktivitātēm, lai gan tā jau sen nav no svarīgākajām valstīm pasaulē, taču mums kā Eiropas skatītājiem šāds uzsvars ir piedodams, jo vismaz Eiropas mērogā Lielbritānija vēl ir ļoti ietekmīga.

Kur skatīties BBC World?

BBC World, kā minēts, ir pieejams internetā bez maksas, izmantojot īpašu programmatūru (Readon Player). Tāpat kanāls pieejams pie kabeļu un digitālās televīzijas operatoriem, piemēram, Lattelecom (tikai Interaktīvajā televīzijā), kā arī Baltcom, kur tas ir pieejams ar nosaukumu BBC World News. Tāpat to piedāvā arī citi televīzijas pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Livas. BBC World ir noderīgs kanāls, lai paplašinātu skatu uz pasauli, un, ja vēlaties, arī lai apgūtu korektu britu angļu valodu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *