Bērnu filma 102 DALMĀCIEŠI

102 DALMĀCIEŠI102 DALMĀCIEŠI
102 DALMATIANS
2000
Žanrs: Bērnu filma
Režisors: Kevin Lima
Scenārijs: Dodie Smith
Lomās: Glenn Close, Gérard Depardieu, Ioan Gruffudd, Alice Evans
Valodas: angļu.

Skatīties filmu 102 DALMĀCIEŠI

Skatīties filmu 102 DALMĀCIEŠI

“102 dalmācieši” ir 2000. gadā izdots Volta Disneja filmu studijas turpinājums 1996. gada grāvējam “101 dalmācietis”. Abas filmas ir balstītas uz 1961. gada multfilmas sižeta motīviem. “102 dalmācieši” ir vareni jocīgs turpinājums pirmajai filmai, kuras beigās Kruella de Vilte nonāk cietumā. Ļaunā Kruella, šķiet, ir labojusies, taču, tiklīdz viņa izdzird Bigbena zvanus, visas izmaiņas pagaist un viņa atkal kļūst par baiso modes mākslinieci, kas viņa bija pirmajā filmā. Tāpēc, iznākusi no cietuma, Kruella drīz vien atkal ķeras pie savus ļaunos nodomu īstenošanas: to rezultāts būtu baismīgs modes eksperiments ar galveno sastāvdaļu – dalmāciešu ādām.

“102 dalmācieši” ir formulveida turpinājums – sižets it kā turpinās, taču izteiksmes līdzekļi komisma un spriedzes radīšanai nav mainījušies, tāpēc tie, kas ir redzējuši pirmo filmu, var nedaudz vilties. Jaunajos “dalmāciešos” piedalās tikai trīs aktieri no iepriekšējās filmas – Glena Klouza (Kruella de Vilte), Tims Makinernijs, kā arī viens no suņiem. Toties klāt ir nākuši vairāki interesanti aktieri, piemēram, Žerārs Depardjē un Elisa Evansa, kuri bagātina aktieru klāstu un padara skatīšanos interesantāku.

Kopumā šī filma laikam būs nedaudz sliktāka par 1996. gada oriģinālu, taču tas nemaina to, ka tā vēl joprojām ir laba ģimenes filma, par ko liecina arī filmas lielie ienākumi. Lai arī novērtēta visnotaļ slikti – gan kritiķi, gan skatītāji par to lielākoties izsakās ar blāviem apzīmētājiem, – filmas galvenais panākums ir jauko dalmāciešu jaukā stāsta turpinājums, kas patiks gan jūsu bērniem, gan tiem, kam pašiem mājās ir kāds dalmācietis vai vismaz četrkājains draugs, kas saka “vau”.

Filmas 102 DALMĀCIEŠI video

Iesakām filmu skatīties Lattelecom filmu nomā. Filmu varat noīrēt par nedaudz vairāk, nekā latu; taču iesakām noīrēt Lattelecom filmu abonementu, kurā pieejamas aptuveni 600 filmas par mazāk nekā četriem latiem mēnesī. Skaties jaukākos “dalmāciešus” savā datorā un televizorā ar vislabāko kvalitāti, izmantojot Lattelecom filmu nomu. Palutini savus bērnus ar kārtīgu ģimenes filmu!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *