Bērnu filma Doktors Dūlitls 2

Doktors Dūlitls 2DOKTORS DŪLITLS
DR. DOLITTLE 2
2001
Žanrs: Bērnu filma
Režisors: Steve Carr
Scenārijs: Hugh Lofting
Lomās: Eddie Murphy, Kristen Wilson, Raven-Symoné, Kyla Pratt
Valodas: angļu.

Skatīties filmu Doktors Dūlitls 2

Skatīties filmu Doktors Dūlitls 2

“Doktors Dūlitls 2” ir otrā filma par Doktoru Dūlitlu – vetārstu, kurš spēj sarunāties ar zvēriem, – kā arī pēdējā, kurā Doktoru Dūlitlu atveido Edijs Mērfijs. Bez vairākiem citiem aktieriem filma ir ievērības cienīga arī ar to, ka tajā epizodisku lomu spēlē nelaiķis Stīvs Ērvins, bet viena no balsīm pieder Lizai Kadrovai, kuru pazīstam kā Fēbi no seriāla “Draugi”. Kaut arī dažiem atmiņā kā īstenais zvēru dakteris ir palicis Doktors Aikāsāp, Doktors Dūlitls pierāda, ka zvēru dakterēšana (un viņu iekšējā pasaule) nemaz nav tik nopietna padarīšana.

Filmas sižeta pamatā ir Doktora Dūlitla centieni izglābt kādu mežu, kuru nesaudzīgie cilvēki taisās nopostīt. Viņš, lai novērstu meža bojāeju, plāno piepildīt mežu ar retiem dzīvniekiem. Šim mērķim Doktors atrod Avu – reti sastopamas sugas lāceni, – kuru vēlas iepazīstināt ar cirka lāci Ārčiju, lai tie “piepildītu” mežu un padarītu to par aizsargājamu objektu. Protams, tas nemaz nav tik viegli, turklāt arī pats Doktors Dūlitls nav aizsargāts no amora bultām – ar šādiem uzstādījumiem sākas interesantais filmas varoņu ceļš.

Filma ir piemērota bērniem. Tās trumpis ir nepiespiestā, bet straujā darbība, bet sliktākā puse varētu būt humors, kas latviešu auditorijai vietām liksies gauži neuzcepts. Neskatoties uz “Doktora Dūlitla” 2. daļas trūkumiem, tā tomēr ir sirsnīga bērnu filma, un būs īpaši patīkama tiem, kam patīk dzīvnieki, kā arī tiem, kuru atvases brīvajā laikā tēlo vetārstu un vēlas, lai mājās būtu desmit suņu. Protams, filmā nav nenormatīvas leksikas un vardarbības, tāpēc tā ir īpaši piemērota mazākajai auditorijai.

Filmas Doktors Dūlitls 2 video


Filmu varat skatīties Lattelecom video nomā – filmu varat individuāli noīrēt par nedaudz vairāk kā latu, bet varat arī iegādāties filmu arhīvu ar 600 filmām – tas viss par ļoti pieņemamu cenu. Palutini savus bērnus ar “Doktoru Dūlitlu 2”! Tā ir lieliska ģimenes filma, kuru varēsit skatīties Lattelecom filmu nomā par zemu cenu un augstu kvalitāti.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *