Bojec cīņas māksas TV kanāls

Bojec TV logoBojec (Боец) TV ir cīņas mākslai veltīts kanāls. Kanāls sācis raidīt Krievijā, 2006 gadā. Kanālā redzamas pasaules cīņas sportu meistaru cīņas, vēsture, intervijas ar visu cīņas sporta veidu virtuoziem, kā arī leģendāru krievu un ārzemju cīkstoņu meistarklases un biogrāfijas. Bojec TV Latvijā skatāms tikai krievu valodā, visu diennakti un pie vairākiem televīzijas operatoriem, piemēram, Lattelecom, Baltcom un citiem. Šajā rakstā īsi apskatīsim to, ko var redzēt Bojec TV kanālā, kā arī kur to iespējams skatīties.

Ko skatīties Bojec TV?

Bojec TV tiek pārstāvēti vairāki sporta veidi vairākos līmeņos. Gan boksa, gan kikboksa, gan brīvās cīņas, karatē, taekwondo, kā arī citu sporta veidu piekritēji kanālā varēs skatīties ne tikai aktuālās cīņas, bet arī izzināt šo sporta veidu vēsturi, spilgtākos mačus, dokumentālajās filmās uzzināt par kāda laikaposma lielākajiem cīkstoņiem, un tā tālāk. Kanālā tiek pārraidītas arī ziņas, kurās apspriests aktuālais cīņas sporta pasaulē, un, protams, neizpalikt no cīņu tiešraidēm pa tiešo no čempionātiem.

Interesanti, ka kanālā skatāmas arī meistarklases un tehnikas apskats saistībā ar šiem sporta veidiem (ar tehniku domājot pašu cīnīšanās mākslu). Tā, piemēram, Академия единоборств palīdzēs apgūt vai nostiprināt esošās zināšanas par dažādiem cīņas veidiem. Tāpat arī Один на один veidots ar izglītojošu funkciju, kalpojot par ceļvedi cīņas sporta pasaulē. Tā kā tas ir Krievijas kanāls, neiztikt arī bez ģeopolitiskām atkāpēm, piemēram, kādu pārraidi sauc akurāt šādi: “Профессиональный кикбоксинг. Чемпионат Ссср 2014”. (Protams, ka šī četru burtu kombinācija iekļauta, jo tas ir kādas līgas nosaukums, bet potenciālie skatītāji ar ko šādu var saskarties.)

Kur skatīties Bojec TV?

Bojec TV iespējams skatīties Baltcom televīzjā, Lattelecom televīzijā, kā arī „Augstceltne” televīzijā, kas gan laikam ir Baltcom pakalpojumu atkalpārdevējs. Lattelecom Interaktīvajā televīzijā pieejams bagātīgs pakalpojumu klāsts, kas ļauj izmantot televizoru pavisam jaunos veidos – raidījumu arhīvi, interesantāko spēļu ieraksti, kā arī iespēja attīt uz raidījuma sākumu, ja esat to nokavējis.

Skaties Bojec TV savā mīļākajā televīzijā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *