Boomerang TV kanāls bērniem un pusaudžiem

Boomerang TV ir ASV televīzijas kanāls, kurā pārraida bērniem un pusaudžiem paredzētas animācijas filmas un raidījumus. Tas dibināts tālajā 1992. gadā un uzskatāms par Cartoon Network līdzīgu kanālu, jo tajā skatāmas daudzas multiplikācijas filmas no Time Warner arhīviem. Tas skatāms gan Lattelecom, gan Baltcom televīzijās, taču pirmajā ir pieejams gan raidījumu arhīvs, gan ierakstīšana, gan iespēja attīt pašlaik redzamo raidījumu uz sākumu. Kanāls raida katru dienu, visu diennakti. Latvijā kanāls, šķiet, tiek retranslēts no Polijas.

Ko skatīties Boomerang TV kanālā?

Boomerang TV kanāls bērniem un pusaudžiem

Kā jau teikts, Boomerang TV ir klasisks “multeņu” kanāls, taču atšķirībā no Cartoon Network tajā ir arī pāris raidījumi. Klasiskās multenes, piemēram, Tomu un Džeriju, ir nomainījušas to jaunākās versijas, savukārt Rozā Panteru nomainījusi Rozā Pantera un Draugi. Tā, protams, nav slikta lieta, jo visam jāiet līdzi laikam. Tāpat bērni varēs satikties ar saviem senajiem draugiem — runci Garfīldu, Skubiju Dū, Bagsu Baniju, kā arī daudzus, daudzus citus. Tāpat pieejams arī raidījums Lazytown (Laiskā pilsēta), kurā bērni var iejusties pirātu ādā un mācīties cept kūkas.

Vārdu sakot, Boomerang TV ir pieejams vesels raibums visādu multiplikācijas filmu, un tas ir tikai dabiski, ka bērnu iemīļotākie varoņi atdzīvojušies jaunā dzīvē. Kopumā gan var teikt, ka šis kanāls piemērots jaunākiem klausītājiem. Ja Cartoon Network var skatīties pat pieaugušie, Boomerang TV būs piemērotāks bērniem līdz 10-12 gadu vecumam, lai gan palaikam tiek parādītas arī klasiskas Cartoon Network multenes (piemēram, The Powerpuff Girls).

Kur skatīties Boomerang TV?

Boomerang TV pieejams gan Lattelecom televīzijā (tikai Interaktīvās televīzijas bērnu pakā), gan Baltcom televīzijā. Pēdējā kanāls pieejams angļu un poļu, savukārt Lattelecom – tikai angļu valodā. Lattelecom Interaktīvajā televīzijā gan pieejami tādi bonusi kā bezmaksas raidījumu arhīvs un pārraižu ierakstīšana. Tā kā bērniem ļoti patīk sekot līdzi saviem mīļākajiem seriāliem, Lattelecom televīzija būs ļoti iecienīta gadījumos, kad esat bijuši ģimenes izbraucienā – tā jūs varēsiet palutināt savus bērnus, kas nepalaidīs garām nevienu savas mīļākās multiplikācijas filmas sēriju.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *