Cartoon Network/TCM

Cartoon Network/TCM ir animācijas filmu kanāls bērniem, kas Latvijā pieejamajā versijā dala raidlaiku ar TCM (Turner Classic Movies) no plkst. 21:00 līdz 6:00. Daudzas no Cartoon Network pārraidēm atradīs auditoriju arī pie pusaudžiem. Kanālu iespējams pasūtīt pie lielākajiem kabeļtelevīzijas operatoriem Latvijā, kā arī skatīties internetā angļu un krievu valodās.

Cartoon Network jau kopš 1993. gada visā Eiropā pārraida bērnus priecējošas animācijas filmas, regulāri atjaunojot programmu un sekojot pieprasījumam un paaudžu maiņām. No pārraidēm, kas šajā kanālā palikušas no “vecā” piedāvājuma, varam skatīties tikai “Dexter’s Laboratory”, “Tom and Jerry”, kā arī “Scooby Doo Show” un “Looney Tunes”. Toties kanālā varam vērot arī jaunas un atzītas multiplikācijas filmas, piemēram, “Chowder”, “Camp Lazlo”, kā arī “Foster’s Home for Imaginary Friends” un citas.

Visticamāk, šie nosaukumi neko neizsaka, taču arī tas kaut ko liecina: visvairāk to, ka Cartoon Network rūpējas, lai jūsu bērniem nekļūtu garlaicīgi, šī iemesla dēļ radot jaunas un jaunas, ar atzinību novērtētas pārraides. Cartoon Network ir bērnu kanāls, tāpēc varat būt droši, ka tas ne tikai jūsu atvasēm patiks, bet arī neradīs nepatīkamas situācijas, kad bērniem jāizskaidro lietas, kuras patiesi nevajadzētu rādīt bērnu programmās. Jāatzīst, ka lielākais trūkums, kuru pašlaik var jaust Cartoon Network darbībā Latvijā, ir latviešu valodas tulkojuma trūkums. Bet no otras puses – bērni ātri mācās, un ne krievu, ne angļu valodas nav zemē metamas.

Padomāts ir arī par pieaugušajiem – vismaz nedaudz. Vakaros Cartoon Network iespējams vērot Turner Classic Movies, kurā ikviens amerikāņu filmu industrijas interesents būs spējīgs atrast kaut ko jauku no pagājušā gadsimta 20.-60. gadiem. Palaikam tiek rādītas arī jaunākas filmas no lielākajām ASV kino kompānijām. Vienīgais – atcerieties, ka bērniem 21:00 jāiet gulēt, jo šīs filmas ir ar nopietnāku saturu.

Cartoon Network ir pieejams pie lielākajiem kabeļtelevīzijas operatoriem, taču visinteresantākie piedāvājumi rodami Lattelecom klāstā. Ja vēlaties skatīties televīziju televīzijā, tad Interaktīvā televīzija ir vienreizējs piedāvājums, kas ļauj jums kontrolēt televīziju, piemēram, ierakstot pārraides, bloķējot kanālus, u.t.t. Savukārt ja vēlaties izmēģināt ko jaunu, tad varat skatīties televīziju, ieskaitot Cartoon Network kanālu, internetā, par to maksājot ļoti maz un pretī iegūstot pilnīgu mobilitāti: skaties televīziju savā datorā, mobilajā tālrunī vai planšetdatorā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *