CBS Reality

CBS Reality ir televīzijas kanāls, kas koncentrējas uz realitātes savādāko, tumšāko un valdzinošāko pusi. Tajā iespējams vērot neskaitāmus realitātes šovus, ikdienas drāmas, nervus kutinošu profesiju pārstāvju darbu un citas pārraides, kurās no izdomājumiem sastopams varbūt tikai kadrējums. CBS Reality tika dibināts 2012. gada beigu pusē, aizvietojot Zone Reality kanālu. Tas pieejams visā Eiropā, Latvijā raidot oriģinālajā angļu valodā, kā arī krieviski. CBS Reality raida arī Āfrikā un Tuvajos Austrumos.

Skatīties CBS Reality TV kanālu internetā

Ko skatīties CBS Reality

Jums patiks CBS Reality, ja jums patika “Krievijas kriminālhronikas” un līdzīgi raidījumi. No neizskaidrojamā te ir mazāk, nekā Ren TV, bet vairāk nekā dokumentālo filmu kanālos. Kriminālo pasauli pārstāv tādi šovi kā “Crime Stories”, “Crime and Punishment”, “America’s Dumbest Criminals” un citi. Neizskaidrojamas lietas savukārt pārstāv “Beyond Belief”, “Unexplained Mysteries”, bet bīstamo profesiju pārstāvjiem ir atvēlēti “Paramedics”, “Beach Patrol” un citi. Domājams, no šī uzskaitījuma top skaidrs, ka CBS Reality kanāla programmēšana ir uztverta ļoti nopietni, piedāvājot skatītājiem interesantākos raidījumus, neatstājot novārtā nevienu tēmu, kuru parasti sagaida šādu kanālu skatītājs.

CBS Reality galvenokārt interesējas par neparasto: slēptās kameras lietošana nav retums. Turklāt arī apskatītās personības nav nekādi parastie cilvēki. CBS Reality realitātes šovos tiek rādīti rīcības cilvēki, kas pārdzīvo katastrofas savā dzīvē, kas dzīvo riskanti, nerēķinās ar citiem un rīkojas pavisam savādāk nekā “Ierindas Ilzīte”. Tāpēc CBS Reality var saukt par kanālu tiem, kas mīl dzīvi. Savā ziņā kanālu var uzskatīt arī par vainagojumu pasaulē valdošajai tendencei pāriet no televīzijas drāmām uz realitātes šoviem: līdzīgas pārmaiņas jau gadus septiņus atpakaļ varējām vērot Latvijas lielākās kaimiņvalsts televīzijās. Piemēram, šovi “Judge Judy” un “Lockup” ir visnotaļ līdzīgi (protams, ietekmes saistāmas otrādi) dažādiem Krievijā sastopamajiem “tiesu” realitātes šoviem.

Kur skatīties CBS Reality

Iesakām CBS Reality skatīties Lattelecom televīzijā. Tas pieejams Interaktīvās televīzijas pamata pakā, kā arī skatāms Lattelecom Interneta televīzijā. Interaktīvā televīzija ļauj jums pārņemt vadības grožus – t.i., ne tikai pulti vien, – kad skatāties televīziju. Savukārt Interneta televīzija ļauj jums vērot televīziju tur, kur vēlaties – savā datorā, planšetdatorā vai mobilajā tālrunī. Šādi patiešām iespējams izbaudīt brīvību, ko sniedz modernās tehnoloģijas. Skaties CBS Reality komfortablā, kvalitatīvā un latviskā televīzijā – skaties to Lattelecom televīzijā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *