CNN International TV kanāls

CNN International ir 1985. gadā dibināts televīzijas kanāls, kas 24 stundas diennaktī pārraida tikai ziņas. Tas dibināts ASV, un interesanti, ka sākumā tā auditorija bija amerikāņu uzņēmēji, kas ceļo viesnīcās. Šis ir plaša profila ziņu kanāls ar milzīgu korespondentu skaitu, kas nodrošina teju zibenīgu visas pasaules svarīgāko ziņu apskati. CNN International TV kanāls ir pieejams vairāk nekā 200 miljoniem skatītāju visā zemeslodē – protams, arī Latvijā.

Skatīties CNN International TV kanālu

CNN pārstāvniecību un korespondentu tīkls ir tik plašs, ka jebkurš globāls notikums neatkarīgi no valsts nonāk uz šī kanāla ekrāniem faktiski dažu stundu laikā vai par ātrāk.

Ko var redzēt CNN International

CNN International pārraida ziņas no patiešām visas pasaules: tas apskata visus notikumus, gan ekonomiskos, gan sociālos, gan nedaudz abstraktākus ar vērīgu aci. Dažas pārraides ir veltītas, piemēram, Āfrikas un Eiropas ekonomikai; tiek pārraidīti arī sporta apskati; bieži tiek raidīti arī šovi par Āziju un tajā valdošajām tendencēm. Kur tajā visā ir pati Amerika – kanāla dzimtene? Tā veido pašu kanāla prizmu – kaut arī CNN ir ļoti informatīvs, viscaur ziņām jaušams pro-ASV noskaņojums, kurš gan neizpaužas tādā mērā, lai viltotu ziņas.

Ar ko izceļas CNN International

Šis ziņu kanāls izceļas arī ar vairākām spilgtām personībām, piemēram, Kristiānu Amanpūru, kura vada tāpat saukto ziņu raidījumu. Turpretim, piemēram, Andersons Kūpers vada savā vārdā sauktu šovu, kurš ziņas aplūko no vairākiem viedokļiem. Protams, neiztikt arī bez neskaitāmajiem korespondentiem no visas pasaules, kuri uzzina vissvarīgāko pat no šķietami nedraudzīgāko valstu notikumiem. Tieši žurnālistiskā pašaizliedzība un milzīgais kopdarbs, kas tiek ieguldīts CNN International kvalitātes latiņas noturēšanā, padara šo kanālu par vienu no labākajiem un informatīvākajiem no ziņu kanālu vidus.

Kāpēc skatīties CNN International

Latvijas iedzīvotājiem tas ir sevišķi interesants, jo piedāvā trešo, “Tālo Rietumu” skatījumu uz to, kas notiek pasaulē, tajā skaitā Eiropā. Pārsvarā esam raduši dzirdēt par Eiropas un Krievijas politiku, bet CNN International ir labs avots, kā izglītoties par pasaulē aktuālo.

Kā iespējams skatīties CNN International

Latvijā CNN International var skatīties pie visiem lielākajiem televīzijas operatoriem, tajā skaitā Lattelecom, kas piedāvā interneta TV, interaktīvajā un virszemes televīzijā skatīties vairākus ziņu kanālus, ieskaitot to, par kuru ir šis raksts. Nojauc savas pasaules robežas – skaties CNN un uzzini par svarīgāko visā pasaulē!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *