Da Vinci Learning TV kanāls

Da Vinci Learning ir kanāls, paredzēts zinātkāriem bērniem. Skatoties Da Vinci Learning, bērni tiek rosināti izzināt plašo pasauli viņiem apkārt, turklāt mācīšanās notiek rotaļu veidā. Kanāls ir ar tikpat plašu tematu loku, kā bija pats meistars Da Vinči, kurš lepojās ne tikai ar gleznotprasmi, bet arī ģeometrijas zināšanām un, beigu beigās, arī ar to, ka varēja saliekt dzelzs stieņus. Kanāls pieejams krievu un angļu valodās, tātad zinātkārākie skatītāji varēs ne tikai apskatīt pasauli, bet arī iemācīties pa vārdiņam šajās tik ļoti noderīgajās svešvalodās. Kanāls pieejams Lattelecom interaktīvajā televīzijā (Bērnu pakā).

Kas skatāms Da Vinci Learning?

Da Vinci Learning ir radīts, lai bērnus aprīkotu ar noderīgu zināšanu bagāžu dzīvošanai trakajās, informācijas piesātinātajās mūsdienās. Pārraižu daudzums un dažādība ir neizmērojama: kanālā rāda pārraides par robotu veidošanu, finanšu sistēmu, kaķiem, pandām, dzimumu līdztiesību, glezniecību (bērni var agrā bērnībā uzzināt, kas ir pats Da Vinči vai Klods Monē), kā arī daudzām, daudzām citām lietām. Lai gan kanāls ir interesants visiem skatītājiem, vispiemērotākais tas būs 6-12 gadus veciem bērniem, kas tomēr kaut ko jau zina par pasauli (un drusku, drusku prot angļu vai krievu valodu).

Kanālam ir ļoti labdabīgs raksturs-tas neuzspiež viedokli, bet gan iepazīstina ar Rietumu pasaules lielākajiem notikumiem, kā arī demokrātiskās pasaules tendencēm. Tas ir, bērni uzzina par ekoloģisku dzīvošanu, par to, kāpēc saglabāt pasaules mežus, kā arī par to, kāpēc vērts sportot un ēst veselīgu pārtiku. Neviens pasaules stūrītis, neviens dzimums, neviena minoritāte vai kas cits nepaliek šim kanālam nepamanīts, taču pieaugušo tēmu Da Vinci Learning, protams, nav, jo tās tomēr jāmāca vecākiem.

Da Vinci Learning dibināts 2007. gadā Vācijā. Kompānijas galvenā mītne atrodas Berlīnē. Pašlaik to skatās 14 miljonos māju, un skatītāju skaits katru gadu tikai pieaug. Da Vinci Learning pieejams trijos kontinentos un piedāvā vislabākās un visinteresantākās izglītojošās pārraides visā pasaulē. Vadoties pēc pieprasījuma, Da Vinci Learning var būt arī piedāvāts lokalizētā versijā, taču par latviešu valodas versiju ziņu nav.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *