Datori

Lieli un mazi portatīvie datori par lielām un mazām naudām ir nopērkami pavisam netālu interneta veikalā sadaļā portatīvie datori. Displeja izmērs, cietā diska ietilpība un citi parametri ir tās lietas, kas nosaka cik portatīvais dators maksās. Ja nu kas, tad portatīvie datori nopērkami no Acer, Asus, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, MSI un vēl dažiem ražotājiem.

Portatīvie datori

Ražotāji daudz un dažādi, bet pats galvenais zināmi un tautā atzīti, kas piedāvā portatīvos datorus ar displeja izmēriem 5, 17 un pat vairāk, kas nozīmē, ka interneta veikalā iespējams iegādāties portatīvo datoru ar neticami lielu ekrānu. Katrs var izvēlēties vai viņam nepieciešams ekrāna izgaismojums ar Cathode vai arī ekrāna izgaismojums ar LED. Un tad jau arī seko cietie diski, kas būs no 16 GB līdz pat 500 GB un vairāk. Tāpat arī operatīvā atmiņa, operētājsistēma un citi sīkumi.

Portatīvais dators

Portatīvais dators ir mūsdienīgs risinājums un tas ir piemērots visiem dzīves gadījumiem, jo tas ir dators, kas ir lielisks palīgs gan darbā, gan izklaidē. Portatīvo datoru var paņemt līdzi un īsumā tas ir tas pats galda dators. Portatīvie datori ir nedaudz dārgāki par personāliem datoriem, jo kā zināms par kompaktumu ir jāmaksā vairāk, bet mūsdienās cilvēki izvēlas maksāt vairāk, jo kompaktums ir svarīga lietas pirms datora iegādes.

Populāri portatīvie datori

Populāri ir Acer portatīvie datori, Asus portatīvie datori, Dell portatīvie datori, HP portatīvie datori, MSI portatīvie datori un citi portatīvie datori, kā piemēram, Apple portatīvie datori, kas ir populārs ražotājs ne tikai portatīvo datoru, bet arī ar saviem iphoniem un ipodiem. Šo un vēl daudz ko citu var nopirkt interneta veikalā.

Un tas vēl nav viss, jo vēl ir tāda lieta, kā piegāde. Par piegādi ar nebūs jāuztraucas, jo interneta veikali zina, ka šis datortehnikas interneta veikals piedāvā piegādi visā Latvijā. Tas nozīmē, ka datoru var viegli un ērti nopirkt un pēc pavisam neilga laika to varēs lietot un baudīt datora sniegtās priekšrocības.

Tu vari nopirkt ne tikai portatīvo datoru, bet arī ārējo disku, lai nepieciešamības gadījumā varētu pārnēsāt liela izmēra failus – filmas, bildes, mūziku un pārējo. Ārējie cietie diski ar USB barošanu palīdzēs reizēs, kad nepieciešams pārnest failus no viena datora uz otra. Jaunākās paaudzes TV tie ražoti ar USB izeju. Tas nozīmē, ka filmas iespējams ievietot ārējā diskā, lai pēc tam ārējo disku pieslēgtu pie TV un skatītos filmas savā TV ekrānā.

Komentāri (1)

Christian

March 1st, 2012 at 5:27 pm    


zdravstvujte u menja u docki 4 goda kak vjvaiili celiakiju v magazinah malo cto mozno kupitj takze mi zivem v liepaji mi mozem rascitivatj na vahu produkciju spasibo.

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *