Discovery Science

Discovery Science ir Eiropā pārraidīts kanāls, kas sāka darbību 1998. gadā kā Discovery Sci-Trek, bet par Discovery Science pārtapa tikai 2008. gadā. Kaut arī sākumā bijis ar ievirzi uz zinātnisko fantastiku un tās problemātiku, tagad kanāls ir ar populārzinātnisku formātu. Tas ir pieejams visā Eiropā un lielās Tuvo Austrumu daļās.

Pašlaik kanālu varam skatīties Lattelecom virszemes/interaktīvajā/interneta televīzijā, kā arī Baltcom piedāvātajos televīzijas komplektos.

Ko rāda Discovery Science?

Discovery Science rāda populārzinātniskas pārraides ar uzsvaru uz neizskaidrojamām lietām un “lieliem jautājumiem”, kā arī, protams, neaizmirstot par ikoniskiem Discovery raidījumiem, kā “How It’s Made” un “The Gadget Show”, kā arī “Kings of Construction” un citiem. Īpaši jāizceļ pārraida “Through The Wormhole With Morgan Freeman”, kurā slavenais aktieris apskata dažādas teorijas un jautājumus, piemēram, par Dieva eksistenci.

Kā gandrīz visos lielākajos kanālos mūsdienās, Discovery Science ir atrodams arī liels daudzums realitātes šovu, piemēram, “Meteorite Men” un “Smash Lab”. Kopumā nevar teikt, ka pārraidēm ir izglītojošs raksturs, taču kaut kādā mērā tās noteikti paplašina skatītāju redzesloku. Discovery Science nosaukums liecina, ka tur ir iejaukta zinātne, taču dažās pārraidēs tas ir patapināti, bet dažās zinātni ar uguni nesameklēsi — piemēram, kāda gan zinātne raidījumam, kas dod padomus, kā labāk uzņemt brīvdienu fotogrāfijas? Noderīgi, bet ne zinātniski.

Tomēr jāsaka, ka publika pieprasa izklaidi, un Discovery Science pavisam noteikti piedāvā kvalitatīvu izklaidi — ne tikai vidusmēra skatītājam, bet arī tam, kas uzskata sevi par domājošu būtni un prot filtrēt pseidovēsturi no faktiem.

Kur skatīties Discovery Science?

Discovery Science varam skatīties gan Lattelecom, gan Baltcom piedāvātajās televīzijas pakās. Pie Lattelecom kanāls ir pieejams angļu un krievu valodās. Lattelecom piedāvātajā interaktīvajā televīzijā varat ierakstīt sev interesējošās pārraides Discovery Science pārraides un tās noskatīties nedēļas laikā. Savukārt virszemes televīzijā Discovery Science ir pieejams Piedzīvojumu un zinātnes pakā, kas pieejama tikai par LS 2,20 mēnesī.

Discovery Science varat skatīties arī Lattelecom interneta televīzijā un to “nēsāt apkārt”. Skatieties televīziju sabiedriskajā transportā, vannā un liftā — vārdu sakot, visur, kur pieejams internets. Lattelecom interneta televīzija ir ļoti izdevīga un būs piemērota visiem, kas vēlas savas mīļākās pārraides vērot arī ārpus mājām — klēpjdatorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Nēsā sev līdzi veselu pasauli – skaties Discovery Science Lattelecom interneta televīzijā.

Discovery Science – uzzini vairāk!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *