Discovery World TV kanāls

Discovery World ir televīzijas kanāls pašiem zinātkārākajiem ļaudīm. Discovery World, kā vēsta nosaukums, ļauj izzināt pasauli caur ceļojumu aprakstiem, kultūras programmām, vēsturi, kā arī savu daļu realitātes šovu un raidījumu ar kriminālu tematiku. Tas sācis darbību kā Discovery Civilization 1998. gadā un pēcāk ienācis Eiropas valstīs, kur to rāda gan angļu, gan lokalizētās valodās. Latvijā to rāda, piemēram, Lattelecom Interaktīvajā televīzijā, kur tas pieejams angļu un krievu valodā. Kanāls rāda 24 stundas diennaktī visu nedēļu. Šajā rakstā īsi apskatīsim, kāds saturs pieejams Discovery World, kā arī kur un kā to vislabāk un ērtāk skatīties.

Ko skatīties Discovery World kanālā?

Kā pati pasaule, Discovery World ir ļoti raibs un daudzpusīgs. Militārās vēstures fanātiem bez šaubām patiks Greatest Tank Battles, kurā var vērot tanku kauju rekonstrukcijas no 2. Pasaules kara, kā arī lokāliem konfliktiem. Piemēram, 2015. gada sākumā tika parādīts vācu un krievu tanku kaujas, kad pirmie 1944. gadā bija spiesti atkāpties. Savukārt atpūtnieki, it sevišķi makšķernieki novērtēs daudz pacifiskāko Lake Escapes, kurā skatītāji tiek izvadāti pa saistošākajām atpūtas vietām pie dažādiem ezeriem.

Kultūru var iepazīt specifiskākās pārraidēs. Vēsturiskās pārraides fokusējas vai nu uz konkrētu laikposmu, vai uz kādu vietu, kā to dara Out of Egypt, kurā aprakstītas visas labās (un arī ļaunās) lietas, kas nākušas no Ēģiptes smiltājiem. Savukārt Prehistoric ļauj iepazīt kādas vietas, parasti ASV, tādas, kā tās izskatījās pirms rakstības izgudrošanas. Citā pārraidē, Treasure Quest, savukārt varam sekot kādai komandai, kura dodas dārgumu medībās apkārt visai pasaulei, bet tie, kam tuvākas sirdij mūsdienu tehnoloģijas, nevis Žila Verna romāni, interesēs Extreme Engineering un A Bike is Born, kuros apskatīti jaunākie inženierzinātnes brīnumi un viss ar tiem saistītais.

Kanālā tātad redzama vesela pleijāde ar dažādiem šoviem, kuros paši zinātkārākie varēs, mierīgi sēžot pie televizora, uzzināt pasaules vēstures, mūsdienu un arī nākotnes svarīgākās un interesantākās lietas. Discovery World, kā jau vēsta nosaukums, patiešām ļauj atklāt pavisam jaunu pasauli, un tā vien šķiet, ka, ja runājam par jaunākajiem skatītājiem, varbūt tikai National Geographic var sacensties ar nupat aprakstīto kanālu izglītojošajā vērtībā un tīrā interesantumā.

Kur skatīties Discovery World TV kanālu?

Lai gan Discovery World ir visnotaļ populārs kanāls, kas pieejams vairākās kabeļa un digitālajās televīzijās visā Latvijā, ir vērts padomāt par Lattelecom kā galveno izvēli. Tas tāpēc, ka tieši Discovery World (un, protams, arī daudziem citiem) kanālam Lattelecom Interaktīvajā televīzijā iespējotas visas galvenās funkcijas, ļaujot acumirklī nomainīt valodu, attīt raidījumu uz sākumu, ierakstīt raidījumus un piekļūt raidījumu arhīvam. Tāpat Discovery World pieejams arī Virszemes televīzijā, kuru var skatīties plašākā Latvijas teritorijā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *