Disney Junior TV kanāls bērniem

Disney Junior TV ir jautrs TV kanāls 2-7 gadus veciem skatītājiem. Tajā paši jaunākie skatītāji var iepazīt Mikipeli, Donaldu Daku, Vinniju Pūku un citus zināmus bērnu dienu tēlus. Disney Junior sāka darbību 2011. gadā un tagad pieejams arī vairākās Latvijas televīzijās, piemēram, Lattelecom TV. Kādreiz šo kanālu sauca arī par Playhouse Disney, kas gan bija paredzēts nedaudz jaunākiem skatītājiem. Kanālā, protams, nav vardarbības, un tas, kā apgalvo dažas māmiņas, ļaujot viņām “kaut nedaudz pabūt guļus”, jo bērniem tas ļoti patīk. Kanāls rāda no 7 rītā līdz 8 vakarā.

Ko skatīties Disney Junior TV?

Disney Junior TV ir speciāli veidota programma – speciālistu sadarbības ar vecākiem rezultāts. Disney Junior piedāvā bērniem paviesoties pasaku tēlu pasaulē pie Vinnija Pūka, Mikipeles, kā arī daudziem citiem atpazīstamiem un ne tik atpazīstamiem Disney tēliem. Tāpat Disney Junior TV ir arī pārraides ar dzīvnieku tematiku, kas bērnus ieved tajā, kas notiek plašajā pasaulē un kā tā izskatās. Piemēram, raidījumā Mouk bērni tiek ievesti dažnedažādās franču grāmatas varoņa Muka peripētijās, sastopot dažādas ciltis un indivīdus no visām pasaules malām.

Cita starpā kanāls izceļas ar to, ka piedāvā iedvesmojošas pārraides, kurās klausīties saldu mūziku un tajā pat laikā apgūt arī prasmes. Interaktīvās programmas palīdz bērniem labi augt un attīstīties – šim mērķim alīdz Mickey’s Clubhouse, Handy Manny, kā arī Art Attack, kurā bērni var iepazīties ne tikai ar sociālajām prasmēm, bet arī pamatiem tādām svarīgām zinībām kā matemātika, ģeometrija un loģika.

Lai gan no sabiedrības ir spiediens visu laiku iesaistīt bērnus personīgās, tas ir, ar cilvēkiem saistītās izklaidēs, mūsdienās māmiņas tomēr vēlas laiku veltīt arī sev, kaut vismaz tik daudz, lai varētu nedaudz atpūsties un tad atkal mesties mātes pienākumos. Disney Junior TV var palīdzēt tieši šādā sitācijā, jo, kā teikusi kāda jauna māmiņa, “Lai slavēts Disney Junior kanāls. Meita mierīgi sēž skatās gultas galā, es vismaz varu guļus pabūt.”

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *