DIVA Universal

DIVA Universal ir sievietēm paredzēts televīzijas kanāls. Tas pieder NBCUniversal grupai un sevī apvieno populārākos sieviešu auditorijai paredzētos raidījumus vienā kanālā. Latvijā kanāls pieejams krievu un angļu valodās. To pārraida lielākie kabeļtelevīzijas operatori. Kanāls paredzēts aktīvām sievietēm, kas interesējas par modi, slavenību dzīvi, attiecībām un ar tām saistītam pārraidēm.

Skatīties DIVA Universal TV kanālu internetā

Kanāla formāts, raidījumi, stils

DIVA Universal raidījumi atbilst visām gaumēm: rodami gan seriāli, gan raidījumi par dažādām sadzīviskām, emocionālām un vēsturiskām tēmām, kas pārstāv citos kanālos reizēm nereprezentēto sieviešu pusi. Pašlaik aktuālās realitātes pārraides ir, piemēram, “Līgava miljonāram”, “Medusmēnesis ar mammu”, “Izmeklētāja” un citi; drāmu savukārt pārstāv “Gilmoru ģimenes sievietes”, “Makleoda meitas” un citas. Kopumā programma ir ļoti veiksmīga, pārpildīta ar dažādiem saistošiem raidījumiem. Īpašs uzsvars ir uz realitātes šoviem, kas mūsdienās pārņēmuši teju visu televīziju, taču palaikam redzamas arī romantiskas filmas, kuras gan īpaši jāgaida, jo tās rāda patiešām reti.

Un tas nav viss

Pārstāvētas ir arī slavenību dzīves; piemēram, īpaši saistošs ir realitātes šovs par Kardašianu ģimenes dzīvi, savukārt “E! Ekskluzīvs” šķeļ gaismu gan uz vēsturiskām personībām (slavenām sievietēm), gan svarīgiem notikumiem, pavērsieniem modē, dzīvē un vispār laikmetos. Šo var nosaukt par vienu no veiksmīgākajiem DIVA Universal raidījumiem, jo tas vistuvāk pieiet kanāla uzstādījumam — likt sievietēm justies tā, kā sievietēm jājūtas, tas ir, pārliecinātām par savu lomu, zinošām par sava dzimuma vēsturi un lomu palaikam vīriešu dominētajā pasaulē. Tāpat īpašu uzmanību izceļas pārraides par Holivudas vēsturi no sieviešu skatpunkta: tajā pašas slavenākās, ikoniskākās sievietes parādās īsti daiļajam dzimumam paredzētajā gaismā, bet vairs ne kā filmu varones, bet sievietes, kuru dēļ vīrieši juka prātā, un kuras spēja ar savu harizmu, panākumiem iedvest drosmi sava laika sieviešu paaudzei.

Kur skatīties DIVA Universal

DIVA Universal iespējams pasūtīt pie lielākajiem kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Baltcom, Livas un citem, taču īpaši būtu jāizceļ Lattelecom piedāvājums. Skaties DIVA Universal Lattelecom televīzijā. Kanāls pieejams Lattelecom Interneta televīzijā, Interaktīvajā televīzijā, kā arī Virszemes televīzijā (gan Interaktīvajā, gan Virszemes TV kanāls iekļauts pamata pakā). Lattelecom ir lielākais TV un interneta pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas nodrošina kvalitatīvus, stabilus un izdevīgus pakalpojumus visā Latvijā. Skaties DIVA Universal ar Lattelecom – izvēlies pārbaudītas un latviskas vērtības!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *