Dom Kino TV kanāls

Dom Kino (ДомКино) ir Krievijas telekanāls, kurā visu diennakti pārraida labākās Krievijas filmas no visiem laikaposmiem. Dom Kino pārraida, protams, krievu valodā. Kanāls ir pieejams pie lielākajiem televīzijas operatoriem. Tas pieder Первыйканал īpašniekiem un pārraida ne tikai jaunāko autorkino, Krievijas zelta klasiku vai jaunās Krievijas filmas, bet arī pašus jaunākos seriālus, kas pieejami šeit. Kanāls ir saņēmis vairākas Krievijas nacionālās prēmijas par labāko filmu kanālu, kā arī vienu “zelta stars” balvu par labāko kino un seriālu pārraidi.

Ko iespējams vērot Dom Kino?

Dom Kino piedāvā skatīties, kā jau minēts, seriālus un filmas. Starp filmām jāuzsver tas, ka īpaši bieži pārstāvētas jauno laiku krievu filmas, piemēram, “Всеумрут, а я останусь”, “Разрешитетебяпоцеловать”, “Мыизбудущего”, kā arī klasiku, piemēram, “Likteņa ironiju”, “Šurika” sāgas filmas un daudz, daudz citu filmu. Katru dienu būs kāda jaunāka filma, kā arī kaut kas no PSRS laiku repertuāra. Ja esat krievu kino cienītājs, satura šajā kanālā jums netrūks. Tāpat kā vairāki režisori, tajā pārstāvēti arī visi iespējamie žanri – drāma, komēdija, trilleris, u.c. Vienīgā problēma, iespējams, būtu tajā, ka kanālā reti sastopamas “nopietnās” filmas – Mihalkovs, Tarkovskis, u.t.t.

Arī seriālu ziņā pārstāvēts patiesi raibs pulks – detektīvseriāli “МетодЛавровой”, “ЛюбительницачастногосыскаДашаВасильева” un citi. Kaut arī seriālus pārraida katru dienu, nereti tos izrāda tikai ar nedēļas atstarpi. Dom Kino ir bagātāks tieši filmu ziņā – jauni seriāli tajā parādās salīdzinoši reti. Pārstāvēti pārsvarā jaunākie seriāli (sērijveida filmas – piemēram, ŠerloksHolmss, – tajā sastopamas reti), tādēļ seriālu mīļiem šajā kanālā neatrast pilnīgu savu vēlmju piepildījumi.

Kur skatīties Dom Kino?

Dom Kino pieejams pie lielākajiem televīzijas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā – piemēram, Baltcom, Lattelecom, Livas un citiem. Abi kanāli piedāvā mūsdienīgus televīzijas pieslēgumus, taču Latvijas teritorijā labāks pārklājums ir Lattelecom – kanāls pieejams arī virszemes TV pakā, kas pieejama teju visā Latvijā. Arī funkcionālā ziņā Lattelecom ir soli priekšā konkurentiem, piedāvājot Interaktīvo televīziju, kas ļauj ne tikai ierakstīt raidījumus, bet arī piekļūt raidījumu arhīvam.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *