Euronews TV kanāls

Euronews ir Eiropā skatītākais ziņu kanāls, kas tiek raidīts visā Eiropā 15 dažādās valodās. Tas sevi pozicionē kā objektīvu apskatnieku no Eiropas perspektīva. Šim ziņu kanālam raksturīgi ziņas pārraidīt video ierakstos ar ierunātu balss paskaidrojumu, turklāt Euronews kanāls ļoti reti pārraida studijas ierakstus; tajā nefigurē arī slavenas tele-personības. 1993. gadā radītā kanāla valde uzsver, ka kanālā pārraida tikai faktuālu un aktuālu informāciju. Uzslavu pelna tas, ka kanāls pieejams tik daudzās Eiropas valodās, taču pārstāvētas arī turku, arābu un persiešu valodas. Latvijā to var skatīties, izmantojot lielāko kabeļu un digitālās televīzijas operatoru pakalpojumus.

Euronews

Interesanta ir Euronews perspektīva – zināms, ka patiesi objektīva notiekošā atspoguļošana diez vai kādam vispār ir pa spēkam, tomēr kanāls ar savu unikālo formātu spēj panākt vismaz ļoti ticamu objektivitātes ilūziju, cita starpā arī tai stipri pietuvojoties. Euronews ir kritizēts par eiroskepticismu – tā kā tā galvenā veidotājvalsts ir Francija, jaušama zināma nacionālo viedokļu iesūkšanās kanālā pārraidītajā informācijā. Un tomēr, kanāls kopumā ir apsveicami apolitisks. Tiesa, Euronews kvalitātes ziņā nekad nav spējis līdz galam – tā vismaz uzskata vairākums – sacensties ar BBC News vai Al Jazeera, kas tiek uzskatīti par pārākiem.

Euronews interneta TV bez maksas

Euronews pārraida visa veida ziņas – sports, mūzika, kino, viedokļi, tikšanās, atskati, kā arī dažādas drusciņas no pasaulē aktuālākā 24 stundas dienā. Svarīgi, ka tiek pārstāvēti ne tikai fakti, bet arī daļiņas no Eiropas kultūras, aktuālākā un svaigākā Euronews iespējams skatīties bez maksas tiešsaistē Euronews mājaslapā. Šis noderīgais kanāls ir tilts uz Eiropu, tādēļ, iespējams, daudz noderīgāks tieši mums kā eiropiešiem nekā augstāk minētie, populārākie ziņu kanāli.

Euronews TV kanāls Latvijā

Latvijā Euronews iespējams vērot pie lielākajiem televīzijas operatoriem Latvijā – Livas, Baltcom, Lattelecom un citiem. Jāuzsver tieši Lattelecom piedāvājums, kas ļauj Euronews skatīties gan internetā, gan jūsu televizorā. Lattelecom rodams arī viens no plašākajiem kanālu klāstiem – vai tā būtu Interaktīvā, Virszemes vai Interneta televīzija, Lattelecom piedāvājums pavisam noteikti ir stabilākais un, iespējams, arī plašākais visā Latvijā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *