Eurosport

Eurosport ir viens no populārākajiem sporta kanāliem Eiropā, kas skatītājiem piedāvā sacensību tiešraides no dažādiem sporta pasākumiem, sporta apskatus un ziņu raidījumus. Eurosport pieejams virszemes TV, interaktīvajā TV un interneta TV.

Eurosport ir lielākais Eiropas sporta kanāls. To pārraida 59 valstīs un 20 valodās. Eurosport, protams, pārraida ne tikai Eiropas, bet arī visas pasaules svarīgākos sporta notikumus. Eurosport sāka apraidi 1989. gadā un kopš tā laika priecē visu sporta veidu fanus, nepalaižot garām nevienu no svarīgākajiem sporta notikumiem pasaulē. Latvijā tas pieejams krievu un angļu valodās.

Kanālu katru dienu skatās vairāk nekā 20 miljoni skatītāju, padarot to par vienu no populārākajiem sporta kanāliem visā pasaulē. Pašlaik 20% kanāla pieder amerikāņu Discovery, kas patur iespēju savu daļu palielināt līdz 51% 2014. gadā. Interesanti, ka Eurosport savulaik bija pirmais kanāls, kas sāka raidīt Astra 1 satelītu analogajā apraidē, un 2012. gada maijā beidza analogo apraidi, kļūstot par pēdējo kanālu, kas Eiropā pārslēdzās uz digitālo apraidi.

Ko varam skatīties Eurosport TV

Eurosport pārraida ne tikai tradicionālo – vieglatlētika, futbols, basketbols un riteņbraukšana, – bet arī mazāk populāro sporta veidu sacensības. Piemēram, plaši tiek pārstāvēts snūkers, pokers, skeletons, biatlons un citi sporta veidi. Eurosport ir ļoti plaša profila kanāls, tāpēc tam ir līgumi ar visdažādākajām sporta asociācijām.

Eurosport pārraida, piemēram, UEFA Čempionu līgas spēles, Parīzes-Dakāras ralliju, Tour de France riteņbraukšanas čempionātu, protams, Olimpiskās spēles, kā arī French Open tenisa čempionātus un citas lielas sporta sacensības.

Kur skatīties Eurosport

Eurosport ir pieejams pie visiem lielākajiem kabeļtelevīzijas operatoriem Latvijā. Eurosport ir pieejams visās Lattelecom piedāvātajās televīzijas pakās – gan interneta, gan virszemes, gan Interaktīvajā televīzijā. Turklāt tas pieejams visās pamata pakās, kas nozīmē, ka varēsit šo kanālu skatīties bez kādām papildus piemaksām.

Interaktīvā televīzija, kuras papildus iespējām būtu jāvelta atsevišķs raksts, ir Lattelecom iespējām bagātākais piedāvājums, kas būtiski uzlabo jūsu kontroli pār to, ko skatāties. Interneta televīzija, turpretim, ir skatāma datorā un, kaut arī tā dod mazāk iespēju, tā sniedz jums papildus mobilitāti, jo interneta televīziju varat skatīties gan planšetdatorā, gan viedtālrunī. Gan Interaktīvajai, gan interneta televīzijai ir pieejams arī pārraižu arhīvs, kas ļauj noskatīties nokavētus raidījumus no atsevišķam televīzijas programmām.

Skaties sportu labākajā kvalitātē – skaties Eurosport, izmantojot Lattelecom televīziju!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *