Eurosport 2

Eurosport 2 ir, kā vēsta tā nosaukums, 2. Eurosport kanāls, kas pārraida visādu veidu sporta sacensības no visas pasaules, koncentrējoties uz citkārt nepelnīti aizmirstiem sporta veiidem, piemēram, lokšaušanu, riteņbraukšanu, kriketu un citiem. Tas sāka darbību 2005. gadā un jau kādu laiku ir pieejams arī Latvijā pie lielākajiem televīzijas operatoriem. Pašlaik kanāls ir pieejams vairāk nekā 50 miljonos mājokļu 47 pasaules valstīs.

Skatīties Eurosport 2 TV kanālu internetā

Kā jau minēts, Eurosport 2 ir “nišas kanāls”. Tajā tiek pārraidītas galvenokārt Eiropā notiekošas sacensības visdažādākajos sporta veidos. Atšķirībā no galvenā Eurosport kanāla, Eurosport 2 apskata arī “periferiālus” sporta veidus un sacensības. Šeit varam vērot gan U-20 sacensības futbolā, basketbolā un citos sporta veidos, gan lokšaušanas, laušanās, reslinga, kanoe braukšanas, kriketa, regbija, superbaika, dažkārt arī vieglatlētikas sacensības. Eurosport 2 pārstāv pārsvarā sacensības, kas norisinās ārā, nevis telpās.

Kam piemērots Eurosport 2

Kanāls ir lielisks ikvienam sporta entuziastam, kurš uzskata sevi par nišas sporta veidu piekritēju, bet arī ikviens tradicionālā sporta cienītājs nedaudz pameklējot varēs atrast sev interesantus raidījumus. Saprotams, ka sporta veidi ir pārstāvēti sezonāli, tāpēc vasarā būs lielāka iespēja vērot pludmales volejbola, nevis hokeja sacensības, u.t.t. Šis dabiskais uzstādījums arī ir iemesls, kāpēc Eurosport 2 ir lielisks kanāls visu gadu – vajag tikai interesēties par sportu, lai Eurosport 2 kļūtu par labāko laika pavadīšanas veidu ārpus sporta zāles, skriešanas trases vai vieglatlētikas stadiona.

Kur skatīties Eurosport 2

Eurosport 2 ir pieejams pie Latvijas lielākajiem digitālās un kabeļtelevīzijas operatoriem, tajā skaitā Lattelecom. Lattelecom ir bez šaubām populārākais televīzijas pakalpojumu sniedzējs. Eurosport 2 iekļaujas gan Interaktīvajā, gan Virszemes, gan Interneta televīzijā. Runājot par jaunākajiem pakalpojumiem, īpaši jāizceļ Interneta televīzija, kas ļauj piekļūt veselu 20 kanālu raidījumu arhīvam (tajā skaitā Eurosport 2), padarot to par lielisku veidu, kā sekot līdzi sporta ziņām jebkur, kur vien pieejams internets.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *