Filma Argo

ArgoArgo
Argo
2012
Žanrs: Drāma
Režisors: Ben Affleck
Scenārijs: Chris Terrio, Tony Mendez, Joshuah Bearman
Lomās: Ben Affleck, Bryan Cranston, Alan Arkin, John Goodman

Argo ir Bena Afleka 2012. gada filma, kurā tiek attēloti 1979. gada notikumi Irānas galvaspilsētā Teherānā. Tiek sagūstīti ASV vēstniecības darbinieki, no kuriem seši izbēg, rodot patvērumu Kanādas vēstnieka mājās. Kad vairāki risinājumi atzīti par sarežģītu, krīzes risināšanā iesaistās Tonijs Mendezs (Bens Afleks). Filma ir godalgota ar trim “Oskariem” – par labāko montāžu, labāko scenāriju un labāko filmu. Argo, kas uz patiesu vēsturiskumu nepretendē, it kā spītējot filmas pamatā jaušamajam vēsturiskajam uzstādījumam, ir 2012. gada godalgotākā filma – to jāredz ikvienam kinomīlim.

Bez jau pieminētā Bena Afleka filmā darbojas tādi aktieri kā Džons Gudmens, Alans Arkins, kā arī Braiens Kranstons, vislabāk atpazīstams kā Volters Vaits no seriāla “Breaking Bad”. Aktieru darbs bez šaubām ir kvalitatīvs, un tie, kas pirms pirms tam nevarēja atzīt, ka Bens Afleks prot taisīt filmas, tagad pārliecinās, ka viņiem gluži vienkārši nav taisnība. Gan montāža, gan skaņu efekti ir lieliski veidoti, palīdzot radīt vēsturisku auru, bet darbības risinājums neatstāj garlaikotu ne uz minūti – patiešām, rodas jautājums, vai filmā attēlotais notika īstenībā? Nē, taču par to nav runa. Filmā ir kaudzēm neprecizitāšu, no kurām sāpīgākā laikam ir tā, ka kanādiešus gandrīz pilnībā atstāj novārtā, taču Argo, balansējot uz vēsturiskuma un jaunrades robežas, it kā pati rada “holivudisku” notikumu interpretāciju, kuru varam redzēt vienā no interesantākajiem trilleriem pēdējo gadu laikā.

Filmas Argo video

Argo bez šaubām ir viegli skatīties, pat ja neinteresē notikumu fons. Tā reitings portālā IMDB ir 7.9, kas nozīmē, ka arī kino skatītāji, kuru balsojums šo reitingu veido, atzīst Argo par labu esam. Šī filma ir pieejama arī Lattelecom video nomā. Filmu varat noīrēt uz 24 stundām par nieka diviem latiem. Varat arī iegādāties filmu abonementu ar 600 filmām par trijiem latiem. Izbaudi kvalitatīvu un legālu izklaidi kopā ar Lattelecom, izmantojot Lattelecom filmu nomu!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *