Filma KARĪBU JŪRAS PIRĀTI: MIROŅA LĀDE

KARĪBU JŪRAS PIRĀTI: MIROŅA LĀDE KARĪBU JŪRAS PIRĀTI: MIROŅA LĀDE
PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MAN’S CHEST
2006
Žanri: Spriedzes filma
Režisors: Gore Verbinski
Scenārijs: Ted Elliott
Lomās: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport
Valodas: angļu.

Skatīties filmu KARĪBU JŪRAS PIRĀTI: MIROŅA LĀDE

Skatīties filmu KARĪBU JŪRAS PIRĀTI: MIROŅA LĀDE

“Karību jūras pirātu” 2. daļa ir vispopulārākā no visām šīs sērijas filmām. Šī 2006. gada filma ne tikai ieņem 9. vietu visvairāk nopelnījušo filmu topā, bet arī ir nominēta 4 “Oskariem”, no kuriem saņēmusi vienu – par labākajiem specefektiem. Tajā galvenās lomas spēlē Džonijs Deps, Keira Naitlija un Orlando Blūms, un tā ir turpinājums “Karību jūras pirātu” 1. daļai.

Divarpus stundas ilgā filma sākas ar Vila (Orlando Blūms) un Elizabetes (Keira Naitlija) precībām, kuras izjauc kāds vīrietis ar aresta orderiem par to, ka viņi palīdzējuši Džekam Sperovam (Džonijs Deps) izbēgt no karātavām. Elizabeti iemet cietumā, bet Vilam jādodas atgūt Džeka Sperova kompass, lai glābtu gan Elizabeti, gan pašu Džeku Sperovu. Turpretim pats Džeks uzzina, ka viņam, lai samaksātu asins parādu, jādodas pie sena “drauga”, kurš viņu medī pa visām jūrām. Džeka glābiņš solās būt miroņa lāde, kuru arī dodas meklēt visi filmas galvenie varoņi – gan Džeka draugi, gan ienaidnieki.

Vizuāli iespaidīgā filma ir gan jautra, gan pārdomas raisošu brīžu filma, un, protams, ar lieliskiem aktieriem, no kuriem Džonijs Deps šķiet vislabāk piemērotais, ar savu īsteno, dzīvi apliecinošo viltību izvairoties no nāves ne sliktāk kā sengrieķu mītu varoņi. Viņa humora pilnais piegājiens dzīves grūtībām, kā arī neuzticība nevienam un absolūta citu interešu ignorēšana padara viņu par neaizmirstamu varoni, kuru par antivaroni nevar uzskatīt tikai tādēļ, ka, viņam darot briesmīgas lietas, tomēr jaušams bērnišķīgs prieks par savu viltību.

Filmas KARĪBU JŪRAS PIRĀTI: MIROŅA LĀDE  video

Filmu iesakām skatīties Lattelecom filmu nomā, kurā to varat noīrēt par mazāk nekā latu. Par mazāk nekā četriem latiem savukārt varat noīrēt filmu arhīvu, kurš ļaus jums mēneša garumā skatīties vairāk nekā 600 lieliskas filmas, kurām katru nedēļu nāk klāt jaunas.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *