Filma KRĒSLA: JAUNS MĒNESS

KRĒSLA: JAUNS MĒNESSKRĒSLA: JAUNS MĒNESS
TWILIGHT: NEW MOON
2009
Žanri: Romantika
Režisors: Chris Weitz
Scenārijs: Melissa Rosenberg
Lomās: Kristen Stewart, Christina Jastrzembska, Robert Pattinson, Billy Burke

Valodas: latviešu, angļu, krievu.

Skatīties filmu KRĒSLA: JAUNS MĒNESS

“Krēslas” vampīru sāga ir literatūras fenomens, kas piespiedis ne vienu vien tīni un, iespējams, arī pieaugušo pārdomāt savas attiecības ar sen aizmirsto grāmatplauktu. Arī uz bestselleru sižetiem balstītās filmas kļuvušas mežonīgi populāras, no kritiķiem izpelnoties šausmīgas atsauksmes, bet no faniem izpelnoties uzticību un milzīgus ienākumus. “Krēslas” 2. filma – “Krēsla: Jauns Mēness” turpina dokumentēt jaunās Bellas Svonas attiecības ar sen aizmirstiem spēkiem – vampīriem un, šajā filmā, arī ar vilkačiem.

Filma sākas ar to, kā Bella (Kristena Stjuarte) pamostas pēc sapņa, kurā ir novecojusi; viņa saprot, ka vēlas būt tāda kā Edvards (Roberts Patinsons) un, šķiet, mīlēt viņu mūžīgi. Taču viņas 18 dzimšanas dienas ballītē viņu gandrīz saplosa kāds no viņas mīļotā radiniekiem, tāpēc Edvards pieņem lēmumu Bellu pamest – viņas pašas drošības labad. Bella ir satriekta un meklē mierinājumu Džeikoba (Teilors Lotners), kurš izrādās esam vilkatis, skavās. Drīz vien viņa tiek ierauta jaunā notikumu virpulī, kurā senie ienaidnieki – vampīri un vilkači – liek viņai izlemt, kurā pusē labāk palikt.

Šī filma, šķiet, pretendē tieši uz to pašu, ko grāmatas: apelēt pie masu auditorijas ar skaistu noformējumu (grāmatas gadījumā – tēlainu, bet ne sarežģītu rakstību), vienkāršu, pārāk nesavirknētu sižetu un efektīvu, turklāt romantisku notikumu risinājumu, kas filmu padara par lielisku skatāmvielu kopā ar otru pusīti. Lai ko teiktu kinokritiķi, nav dūmu bez uguns – lieliska aktieru, sižeta un vizuālā noformējuma kombinācija šo filmu padara par vienu no labākajiem veidiem, kā nekaitīgi (tiesa, varbūt ar nelielu vainas apziņu) nosist laiku.

Filmas KRĒSLA: JAUNS MĒNESS video

Nav pieejams.

Iesakām filmu skatīties Lattelecom video nomā, kur varat filmu noīrēt par mazāk, nekā latu, vai par apbrīnojami zemu cenu iegādāties filmu abonementu, kurā pieejamas vairāk nekā 600 filmas, kurām katru nedēļu tiek pievienotas jaunas.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *