Filma KRĒSLAS SĀGA: APTUMSUMS

KRĒSLAS SĀGA: APTUMSUMSKRĒSLAS SĀGA: APTUMSUMS
THE TWILLIGHT SAGA: ECLIPSE
2010
Žanri: Romantika
Režisors: David Slade
Scenārijs: Melissa Rosenberg
Lomās: Xavier Samuel, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Billy Burke
Valodas: latviešu, angļu, krievu.

Skatīties filmu KRĒSLAS SĀGA: APTUMSUMS

Skatīties filmu KRĒSLAS SĀGA: APTUMSUMS

“Krēslas” vampīru sāga, Stefānijas Meijeres garadarbs, ir jau beigusies literāro darbu sērija, par kuras ekranizāciju atbild Summit Entertainment. Četras grāmatas ir pārveidotas piecās filmās, kuru pēdējā daļa noslēdzās 2012. gada novembrī. Pašlaik filmas visā pasaulē ir nopelnījušas vairāk nekā 3 miljardus dolāru, un tās vēl joprojām ir milzīgi populāras visas pasaules pusaudžu vidū.

“Aptumsums” seko Bellai Svonai – parastai pusaudzei, kura pārvācas dzīvot pie sava tēva kādā Vašingtonas štata mazpilsētā. Viņu labi uztver jaunajos apstākļos, turklāt viņai iepatīkas arī kāds zēns – Edvards Kalens, – kurš, pēc tam, kad izglābj viņai dzīvību, atzīstas, ka ir vampīrs, un viņi saprot, ka mīl viens otru. Filmas otrajā daļā Edvards Bellu pamet, jo vēlas viņu pasargāt no savas ģimenes, kura tikko gandrīz Bellu nogalinājusi.

“Krēslas” 3. daļa sākas ar slepkavību vilni Bellas dzimtajā pilsētā, un notikumi norāda uz jaunu vampīru armiju, kas ir izslāpusi pēc Bellas asinīm. Filmas gaitā turpinās sarežģījumi viņas attiecībās ar Džeikobu un Edvardu, kā arī attiecībām starp viņu, viņas tēvu, kā arī pārējiem vampīriem un vilkačiem. Visi šie elementi rada spriedzi – gan romantisko, gan psiholoģisko, – kas “Krēslas” 3. daļu padara par lielisku filmu, ko noskatīties, kad negribas filmu iedziļināties vai gribas paskatīties ko diezgan romantisku kopā ar savu otro pusīti.

Filmas KRĒSLAS SĀGA: APTUMSUMS video

Iesakām “Krēslas” 3. daļu “Aptumsums” skatīties Lattelecom filmu nomā. Noīrēt šo filmu tur maksā mazāk nekā latu, bet par mazāk nekā 4 latiem varat uz 30 dienām noīrēt filmu abonementu, kurā pieejams ap 600 filmu – un to saraksts katru nedēļu tiek atjaunināts!

Komentāri (2)

inese

April 11th, 2014 at 11:29 am    


man si filma patik es tagad velos noskatities pedejo seriju kura ir divas dalas.

Dagnija

March 16th, 2015 at 11:17 am    


Džeikops uzvetāskā muļķis

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *